karga awdio

KARGA MECMUA #50


Bu bir ilk değil

Seçim ayında, aslında hiçbir şeyin değişmeyeceğini bilerek ama yine de isteyerek “değişim” konulu bir dosya hazırladık bu ay. Hatta konuyu iki aya yaydık, rahatladık. Bu sayı daha kişisel değişim yazıları var çoğunlukla. Ama müzik, kent, enerji, sibermekân gibi kelimeleri de bulacaksınız değişimle birlikte.

Aramıza değişik isimler de katıldı tabii. “İnternetime Dokunma!” eyleminin çekirdek ekibinden Erdem Dilbaz, hem Deniz Tan’ın yazısına girizgâh yazdı, hem de koordinasyonu sağladı. Karga kabininin gediklisi Dağhan İş de eylem fotoğraflarıyla destekledi yazıyı. Pınar İdil Yakıt, şarkısözü sayfamızı resimledi. Greenpeace’den Emel Türker de, alternatif enerji konusunda bilgilerimizi genişletti. Son olarak, HES Yürüyüşü’nü canlı izlerken NAR Photos’dan Saner Şen’in karelerini kullandık.

Değişim bitmez…
Katkıda Bulunanlar:

Gülşah Aykaç, Burak Bayülgen, Can Su Boğuşlu, Ayşegül Çetin, Ali Çetinkaya, Bahadır Dilbaz, Erdem Dilbaz, Dağhan İş, Sarp Keskiner, Melda Köser, Tuna Pase, Viktor Pilatan, Murat MRT Seçkin, Mehmet Sinan, Saner Şen, Zekeriya S. Şen, Merve Şendil, Deniz Tan, İpek Tuna, Emel Türker, Aylin Ünal, Pınar İdil Yakut, Yenal Yergün.