karga awdio
2

Pap!03 (ΛΓΙ / I'mpty) & [BADpoetry] // kargART performans

PERFORMANS

07 ARALIK 2016 ÇARŞAMBA 21:30

20.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

PAP!03
 
(ΛΓΙ / I'mpty) & [BADpoetry]
 
PAP! Ekin Metin Sozüpek’in manifestal ve açık uçlu şiirsel vokal-performans serisidir. PAP! performe edilme niyetiyle yazılan ve şiirden kök alan öz(n)el metinlerin, "ses" ve "jest" odağıyla edebiyat-müzik-tiyatro arasındaki şüpheli sınırları sürekli olarak sınayacak şekilde sunulmasını ilke edinir. Performans atmosferi atonal ve parçalı yapıdadır. İnişli-çıkışlı ritim ve ses kurgusunun kasıtlı ve tutarlı dağınıklığı yalnızca kendisine referans veren içkin bir ses evrenini arar.
 
PAP! etkinliğinin 3. ayağı E.M.Sozüpek’in (ARI) “spoken word” ve “slam poetry” türlerini anıştıran metin performansları üzerine; M4NM sanatçısı I’mpty'nin kişisel soundu paralelinde öreceği doku, tema, efekt ve altyapıların yanı sıra, vokal akışına elektronik müdahalelerde bulunmasıyla kurulacak bir "özgün ses arayışı"ndan oluşacaktır. Performe edilecek metinlerin tamamı yazarın "Tamanlanamayan" adlı kitabının "Psychopathetic" başlıklı "şakışiir" bölümündendir.
 
[BADpoetry]: Kökleri 2008’de bir Dar-ül Efkar konserinde Mert kamiller ve Onur Akyıl ile filizlenen oluşum, ilk albümü Sınır İhlali’ni 2016 yılıda Ateş Müzik etiketiyle yayınladı. Şiir-müzik birlikteliğini esas alan bir performans grubu ve e-fanzindir.
 
Şair Müslüm Çizmeci ve müzisyen Mert Kamiller yapmadıkları açıklamada, kadronun derinliğinden faydalanacaklarını beyan etmediler. Şeyin gıybetinde Bengü Özsoy’dan erenokur’a, Neslihan Yalman’a değin türlü şairlerin sezonun belki de gerçekten son maçına iştarak edecekleri dairinde söylentiler gözlemlenmektedir.
 
20 TL.
Kredi kartı geçmemektedir.
18 yaş sınırı vardır
Konser ücretine herhangi bir promosyon dahil değildir.
Ayakta izleme düzeni vardır, salon 130 kişi kapasitelidir
Salonda vestiyer yoktur
Biletler konser günü saat 20:00'da kargART girişte satışa çıkar.