karga awdio

Kargaşa 14 – “Mümkün – Hayata Geçen Ütopyalar”

KargART’ın geleneksel sezon kapanış sergisi Kargaşa, bu sene Gezi’den ilhamla ve Gezi’nin öğrettikleriyle, “Hayata Geçen Ütopyalar”ı hatırlamak ve “Mümkün,” demek istiyor.

Sezon sonlarındaki Geleneksel karma sergi alışkanlığımız, bu yıl ilk defa zengin bir yan etkinlikler programıyla destekleniyor. 22 isim altında 30’un üzerinde işin yer aldığı sergiyle paralel gerçekleştirilecek yan etkinlik programının bir kısmı, ayrıca Kadıköy’den iki dayanışmanın ev sahipliği yaptığı Don Kişot Sosyal Merkezi ve Caferağa Dayanışma Evi’nde de tekrarlanacak.

“Mümkün – Hayata Geçen Ütopyalar” Sergisi katılımcı listesi:

Aslı Taner – Veysel Çolak / Aslı Dinç / AslieMk / Burcu Barakacı / Çağrı Saray / Defter Kazıyıcılar Kooperatifi (Ali Mete Sancaktaroğlu, Cem Gezginti – Dilara Tekin) / Deniz Mehmet Örnek / Emrah Bekdikli / Erhan Cihangiroğlu / Harun Töle MAHAL / Melike Kılıç / Murat Mrt Seçkin / Nazım Serhat Fırat / Okay Özkan / Onur Kaçmaz / Rafet Arslan / Sedat Türkantoz / Seha Can / Tayfun Polat / Yonca Enderer / Zafer Yalçınpınar

Yan etkinlikler (Belgesel Film Programı, DOCUMENTARIST Kısa Film Seçkisi, Performanslar, Sunumlar…) ve programı ayrıca duyurulacaktır.

Açılış: 11 Haziran, Çarşamba, 19:00

Açılışta, Gonca Gümüşayak’ın “Likit Politika” isimli performansı saat 20:00’da gerçekleştirilecektir.

Sergi her gün 13:00 – 20:00 saatleri arasında gezilebilir.

DOCUMENTARIST, Don Kişot Sosyal Merkezi ve Caferağa Dayanışması’nın katkılarıyla…GERİ