karga awdio

kargART Projelerinizi Bekliyor

Salon dinlenmeye çekildi...

Karga'nın üretim, sergileme, performans ve sunum alanı kargART 2013-2014 sezonunu kapattı. Otuzu aşkın etkinlik salonumuzda kendine yer buldu. Özellikle bolca gösterime ev sahipliği ettiğimiz bu sezonda kargART salonuna fikirleri, eserleri ve tüm emekleri ile katkıda bulunan tüm dostlara teşekkür ederiz. 

*Belgeseller, kısa filmler, animasyon ve film gösterimleri...

*Ücretli, ücretsiz atölyeler...

*Ses ve enstruman atölyeleri... 

*Sergiler...

*Performanslar...

*Paneller...

*Toplantılar...

*Dans gösterileri...

*Tiyatro...

Daha doğrusu bir salonda yapılabilecek her şeye yıllardır olduğu gibi bu sene de el attık. kargART profesyonel-ticari bir sanat alanı değil, kollektif çalışmayı temel alan yaratıcı elleri değdiği bir ev olmaya devam edecek.

Projeleriniz, fikirleriniz ve sorularınız için info@kargart.net adresine mesaj atabilir, Karga veya kargART'ı arayabilir ya da yanımıza uğrayıp salon sorumluları Murat Mrt Seçkin veya Rammy Roo ile görüşebilirsiniz.

ITEF // Kalem Ajans // Kısmet Şov // Esra Yurttut // Turgut Yüksel // Karahan Kadırman // Efe Akmen // Nazım Serhat Fırat // !f İstanbul // Tunç Gencer // Documentarist // Artists Without Borders // Perihan Bayraktar // Cihan Gülbudak (Meczup) // İlker Gümüşoluk // Özgür Doğan // Esra Açıkgöz // Hakan Alp // Protonomi // Aslı Altan // Veysel Çolak // Aslı Dinç // AslieMK // Burcu Barakacı // Çağrı Saray // Defter Kazıyıcılar Koop. // Deniz Mehmet Örnek // Emrah Bekdikli // Erhan Cihangiroğlu // Harun Töle // MAHAL // Melike Kılıç // Murat Mrt Seçkin // Okay Özkan // Onur Kaçmaz // Rafet Arslan // Sedat Türkantoz // Seha Can // Tayfun Polat // Yonca Enderer // Zafer Yalçınpınar // Gonca Gümüşayak // Don Kişot Sosyal Merkezi // Murat Lu // Kardelen Fincancı // Mustafa Kenan Aybastı // Metin Yeğin //  Mine Çelik // VERSUS // Devrim Kunter

   GERİ