karga awdio

KOMPİLE KARGA 7: CANLI Yayınlandı

Albüm tanıtım gecesi bu akşam kargakabin'de

Karga'nın geleneksel toplama albüm serisi Kompile Karga, bu yıl da Canlıkarga konser serisinde gerçekleşen performanslardan bir seçki ile bugün ücretsiz olarak indirmeye açıldı. 2016 yılında gerçekleşen 10 performanstan seçilen kayıtlar, canlı performansın öneminin altını bir kez daha çizerken, Kompile Karga serisi memleketin fark edilmeyen aktif müzik sahnesine dair önemli bir belge niteliği olmaya devam ediyor. 


KESHousing CrashMosquito90BPMCome AgainMedical Phalanx of SpaceᴀsᴘʜᴏᴅᴇʟTolerance BreakUluru ve Aga B'nin birer performans kaydı yer alan albüm, türler arasında gezmesine rağmen bir hissiyat bütünlüğü sağlayabiliyor. Bu hissiyatı "Vay Canına!" olarak ifade edebiliriz. Performansları dinlerken şaşkınlık ve hayranlık arasında gidip geleceğiniz albümü bugünden itibaren canlıkarga Bandcamp sayfasından indirebileceksiniz.

Her zamanki gibi Karga kolonisi imece üretimi olan bu albüm, bizleri bir hayli yükseltti. Heyecanımıza ortak olmanız için albüm tanıtım partisinde kargakabin'de eski Kompile'ler ile beraber yeni albümü döndürürken sizleri de aramızda görebilmeyi diliyoruz.

https://www.facebook.com/events/244059812751793GERİ