karga awdio

Canlıkarga'da Bu Hafta (3-4-5 Mart 2016)

kargART salonunda Mart ayına üç gün arka arkaya konser ile giriş yapıyoruz.

03.03.2016 Perşembe 21:30

Ah! Kosmos (Warm Up: Tolerance Break)

Facebook etkinliği için tıklayınız

Ah! Kosmos

Ah! Kosmos, diğer ismiyle Başak Günak, özellikle enstrüman katkılı canlı performanslarıyla dinleyiciye alışılmışın dışında müzik deneyimleri sunmaya devam ediyor. Yayımladığı Flesh EP’sinin ardından 2015’te Denovali Records’tan yayınladığı Bastards albümüyle namını ülke sınırları dışında da duyurdu.

ahkosmos.comTolerance Break

Tolerance Break, İstanbul kökenli müzikal duo Selim Siyami Sümer ve Taçkın Bilal’den oluşuyor. Downtempo, chilwave, electronica tarzındaki müziklerinde elektronik sesleri, kendi kaydettikleri ses örnekleriyle ve canlı enstrümanlarla birleştiriyorlar. Sahnede kendi şarkılarını bir bütün halinde sunan ve canlı enstrümanlara sıklıkla yer veren ikili, performanslarını seslerarası bir yolculuk olarak tanımlıyorlar.


http://tolerancebreak.co/

04.03.2016 Cuma 22:00

Sekerse Tehlike + Selin Damar 

​Facebook etkinliği için tıklayınız

Selin Damar

Selin Damar, Türkiye’de alternatif/indie sahnesinin solo isimlerinden. 2013 senesinde ilk albümü Loop'u yayınladı. İstanbul, Ankara ve Eskişehir'de konserler veren Selin Damar şu günlerde yeni parçaların kayıtları üzerinde çalışıyor. 
4 Mart'ta Karga'da vereceği konserde de yeni parçaların yanı sıra, ilk albümden en çok beğenilen çalışmalara da yer verecek. Selin Damar'a gitarda Olay Andaç, bas gitarda İlker Göçmen, davulda Bartu Özbatur eşlik ediyor. 

www.selindamar.com
https://itunes.apple.com/tr/album/loop/id643981455
https://www.facebook.com/selindamarofficialSekerse Tehlike

Ne Sekerse Tehlike ? Şarkılarıyla yaratmak / uyarmak / uyandırmak istediği duyarlılık dinleyende karşılık bulur ve teoriden pratiğe sekerse egemenler için, sekmezse tüketici özne haline gelen dostlar için.


www.sekersetehlike.com

05.03.2016 Cumartesi 22:30

Nilipek.

​Facebook etkinliği için tıklayınız

Alternatif müzik sahnesinin önemli isimleri arasında sayılan Nilipek., kendi hikayelerini ortak duygularla harmanlıyor, değişken bir müzik üzerinde derdini sakin sakin anlatıyor. Gerek festival sahnelerindeki, gerekse akustik konserlerindeki performanslarıyla göz dolduran Nilipek., konserlerinde akustik poptan alternatif rock'a geniş bir müzikal coğrafyada seyrediyor.

https://www.facebook.com/nilipekseveriz

karga // mart 2016GERİ