karga awdio

Canlıkarga'da Bu Hafta (24-25-26 Aralık 2015)

Selin Sümbültepe + Peyk + She Past Away

Selin Sümbültepe

24 Aralık, Perşembe, 22:00

Selin birbirinden farklı sahnelerde back vokal yaparak sürdüdüğü kariyerine, bir süredir kendi şarkılarını söyleyerek başka bir yön vermeye başladı. Bu sene paylaştığı birkaç şarkıyla tanıdığımız Selin, 2016 ile birlikte albüm hazırlık sürecine başlayacak. Ona bu yolculukta gitarda Emre Tankal, bas gitarda Volkan Topakoğlu, tuşlu çalgılarda Cem Dinler ve davulda Kerem Öktem eşlik ediyor.

soundcloud.com/selinsumbultepe

Facebook etkinliği için tıklayınız

Peyk

25 Aralık, Cuma, 22:30


“Nerde kaldı Peyk konseri?” diyenler, kesinlikle haklısınız. Ne mutlu bizlere ki, Peyk artık İstanbul’da ve İstanbul dışında pek çok konser vermeye başladı. Bizim de sıraya girmemiz gerekti. Gecikmenin sebebi budur. Yoksa hem biz, hem onlar, sahnemizin her daim Peyk’i ağırlamaktan gurur duyduğunu biliyor. Haydi bakalım.

peykband.com

Facebook etkinliği için tıklayınız

 

She Past Away

(Ön Grup: Agency)

26 Aralık, Cumartesi, 21:00

21:00 Agency
22:30 She Past Away

İnanın biz de çok merak ediyoruz She Past Away’in her yıl dünyanın dört bir tarafında aşağı yukarı 100 konser verip memlekette niye sadece Karga’da sahne aldığını. Aralıkta Berlin, Bremen, Roma, Torino, Padova yapıp yine Kadıköy’e gelecekler. Sonra Bern, Stuttgart, Münih, San Francisco, Los Angeles diye devam ediyor. Yani, büyük buluşma, kaçmaz konser.

soundcloud.com/shepastaway

Facebook etkinliği için tıklayınız.

 

 GERİ