karga awdio

Şuur Dediğin Bakkalda Satılır Mı? 56

Gururlu, eser miktarda kan akıtabilen, kindar, erkek, delikanlı irade...

AKP İstanbul Milletvekili Oktay Saral TBMM'deki İç Güvenlik Yasası görüşmeleri sırasında çıkan arbedede olanları şöyle anlatıyor.

“Son olayda koltuğumda oturuyordum. Sebahat Tuncel, Mustafa Elitaş’ı itiyor kürsüde. Daha önce de emniyet müdürünü tokatladığını herkes biliyor. Hanım da hanımlığını bilmeli. Görev edindim, gidip Sebahat hanımı uyarayım diye. Uyardım ama Elitaş’a tazyik uygulamaya devam ediyor. ‘Çek git’ diyorum ama gitmiyor. Ne yapayım, hafifçe itekledik. Hanımefendiye dokunmak da yanlış bir şey onu da kabul ediyorum, sonra ben sanki Sebahat Hanım’a bir şey yapıyormuşum gibi sayın Kürkçü geldi. Orada öyle bir arbede oldu. Gongu kaldırmışlar bizim arkadaşımıza atacaklar. Ne yapmalıydım? Benim de o sırada elime tokmak geçti. Tokmağı hasbelkader salladım. İyi ki yapmışım. Onu da öyle dramatize ediyorlar ki sanki ortalık kan gölüne dönmüş..."

Sonrasında da özür dilediği iddiaları ile ilgili kendini savunuyor:

“Milletin Meclisinde kaos yaratan ideoloji amigolarının herhangi birinden özür dilemek, milli iradeye hakarettir” 

T24.COM // 25.02.2015

Haberin kaynağı için tıklayınız: http://t24.com.tr/haber/akpli-oktay-saral-ozur-dilemek-milli-iradeye-hakarettir,288483

Not: Şuur serisindeki güzel sözler kaynağından olduğu gibi alınmaktadır. İmla hatalarına dokunulmamaktadır. Dokunulsa bile başka hatalar zaten kapanamamaktadır.GERİ