karga awdio

canlıkarga'da bu hafta

Gülün, de Raymondi, Allulli Trio / Kalben // Utkan la Deniz

30 Cuma 22:30

Gülün, de Raymondi, Allulli Trio // kargART canlıkarga

Selen Gülün, Marcello Allulli ve Emanuele de Raymondi uzun süredir farklı  projelerde devam eden ilişkilerini ve uzun soluklu arkadaşlıklarını ortak ürettikleri bir projeyle yeniden şekillendirmek istediler ve birlikte ürettikleri bol doğaçlama destekli elektro-akustik parçaların performanslarına Mart 2013’te Roma’da başladılar. Müzik melodik ve armonik yapısında hem İtalya’dan hem de Türkiye’den sessel öğeler barındırıyor. Haziran 2013’te Roma’da kaydetmeye başladıkları albümü ilk defa Haziran 2014’te If-Roma’da seslendirdiler. Sahnemizdeki performanslarında Şubat 2015’te İstanbul’da bitirmeyi arzuladıkları bu albüm için hazırladıkları parçaları seslendirecekler. 
 

 
31 Cumartesi 22:00
 
Kalben + utkan la deniz // kargART canlıkarga
 
Kalben
 
Yazdığı çocuk kitabı Lulu Güneşi Arıyor ile başlayan tatlı avarelik süreci, yıllardır farklı kurumlarda yazar, senarist, marka müdürü, proje yöneticisi titrleriyle sürdürdüğü kariyerini sonlandırıp onu en mutlu eden müziğe karışmasına vesile olmuş Kalben’in. İyi ki de öyle olmuş. Çünkü karşımızda uzun zamandır rastlamadığımız ve aranan ses rengi ile, yepyeni bir kadın ozan / şarkıcımız var. Hem de çok iyi kadın hikâyeleri anlatıyor. “En sevdiğim insanları daha sık görebilmek için atmayacağım takla yok,” diyebilen bir samimiyete bekliyoruz hepinizi. 
 
 
 
utkan la deniz
 
Haziran 2010’dan beri birlikte müzik yapıyorlar. Müziklerinin tarifi, buralardan ve oralardan beslenen, için için coşkun, akustik pop, folk. İkiliye 2012’den beri güzel sesler eklendi, grup büyüdü, serpildi. Grubun son kadrosunda gitar ve vokalde Utkan Çınar ile vokalde Deniz Koloğlu’na akustik gitarda Selim Saraçoğlu, trompette Serkan Dadak, kontrbasta Yaman Zencirci, davulda Levent Marancı ve kongada Emirhan Arapoğlu eşlik ediyor. 
 
 

Ocak 2015

 
 
 
 


GERİ