karga awdio

Şuur Dediğin Bakkalda Satılır Mı? 50

Baban çok kötü birisiydi o yüzden seni dövelim...

"O eşkıya kılıklı insanlar orada Müslümanları katlederken, biz de  burada onların sinagoglarını yapıyoruz. İçimde büyük bir kinle söylüyorum bunu” diyen Şahin, tadilatı sona gelen sinagogun, ‘içerisinde hiçbir şey olmadan’, ‘sergileme vitrinleme’ yapılmadan sadece müze olarak tescil edileceğini, sinagogun yanındaki binanınsa ‘kültür ve sanat galerisi’ olarak kullanılmasını planladıklarını aktardı."

Diken.com.tr - 21.11.2014

Ergene nehrindeki kirliliğin kanser riski üzerine konuşan doktoru görevden alması ile tanıdığımız Edirne valisi Dursun Şahin restorasyon sonrası özellikle düğünler için kullanılma talebi kabul edilen, yapımı 1400'lü yıllara dayanan Sinagog'u Mescid-i Aksa saldırıları yüzünden Musevi halkın kullanımına kapatmaya karar vererek büyük bir incelik gösteriyor. Böylece tüm Museviler siyonist ve ırkçıdır söylemini destekleyerek, tüm müslümanlar terörist ve gericidir iddiasının da gönülden desteklenmesine katkıda bulunuyor. 

Not: Şuur serisindeki güzel sözler kaynağından olduğu gibi alınmaktadır. İmla hatalarına dokunulmamaktadır. Dokunulsa bile başka hatalar zaten kapanamamaktadır.GERİ