karga awdio
3

Street Punx Night Party (Skastika / The AYILAR / Insulter)

24 EKİM 2015 CUMARTESİ 21:30

15.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

SKASTIKA
 
Kıvanç Künk ve Taner Çam tarafından 2012’de Bursa’da kurulan Skastika; ska, reggae ve punk türlerini harmanlayan tarzıyla başladıkları serüvenlerine Rock-A Festivali’nde sahne almaya hak kazandıktan sonra beste yapmaya ve kayıt almaya devam ediyorlar. 
 
facebook.com/SkastikaTR
 
The AYILAR
 
2003’ten beri kendi şarkılarıyla sahnelerde olan street punk, ska, reggae tarzlarını kendine özgü tarzları ve tavırlarıyla harmanlayan The AYILAR, hayatın içinden herkesin yaşadığı ama göremediği konuları, uzatılmış süslü sözler yerine herkesin anlayabileceği ve düşünebiliceği basit sözlerle ele alıyorlar. 2015 ortalarında 10 günlük bir Avrupa turnesine çıkan grup, ardından biraz inzivaya çekilip stüdyo ve kayıt işlerine yoğunlaştı. Uzun bir aradan sonra tekrar sahnelere dönüyorlar.
 
facebook.com/TheAYILAR
 
Insulter
 
2014’ün sonlarında kurulan Insulter, crust punk grubu Glabrezu elemanlarının da dahil olduğu 3 kişiden oluşuyor. Çiğ grindcore tarzını hızlandırıp içine crust etkileri kattıkları şarkılarında genelde toplumsal sorunları ele alan grup sizi sahne önünde delirmeye bekliyor.
 
facebook.com/insultergrindcore
 
15 TL.
18 yaş sınırı vardır
Konser ücretine herhangi bir promosyon dahil değildir.
Ayakta izleme düzeni vardır.
Biletler konser günü saat 20:00'da karga girişte satışa çıkar.