karga awdio
2

Mert Ertunç İle - Ateşten Yol: İlişkilerin Nöro-Bilimi

SÖYLEŞİ

01 MART 2020 PAZAR 19:30

20.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

Madem düşünen, bilen, öğrenen canlılarız, kendimizi doğanın bu kadar üzerinde görürken, yaptığımız bunca yanlışı neden yaparız? Neden kendimizi anlatamaz ve başkasını anlayamayız? Kendiniz ile yüzleşmek ve cevabını öğrenmek ister misiniz?
 
"Mert Ertunç, Ateşten Yol seminerinde öğrenilmişliklerin değer yargılarımıza ve ilişkilerimize olan etkisini biraz psikoloji biraz da nöro-bilim açısından anlatıyor.
 
“İnsanlarla, hayvanlarla ve eşyalarla ilişkilerimizi neler düzenler? Ben dediğimiz her an kendimizde miyiz?” sorularına cevap veriyor.
 
Karmaşık, çok disiplinli ve hızla gelişen nöro-bilim alanından ilişkilere bakarken alışılmadık bir biçimde eğlenceli bir dil kullanıyor. Sıkıcı konuları sıkmadan, hatta gülümseterek anlatması, semineri aynı zamanda anlaşılır kılıyor. “Başka türlü anlatamam, yoksa ben de sıkılırım” diyecek kadar da bilimin toplumsal imajının(!) farkında aslında.
 
Seminerden çıkışta hayatın sırrını bulmayacaksınız belki ama hayat yolundaki, ilişkilerinizdeki alevleri fark eder hale geleceksiniz. Alevleri söndürmeyi değilse de ateşleyen unsurları fark etmeyi vaat ediyor."
 
Etkinlik giriş ücreti min. 20 TL. olacak şekilde dilediğiniz ücrettir. Etkinlikte toplanan tüm gönüllü bağışlar felçli ve yardıma muhtaç sokak hayvanlarının bakım ve tedavisi için YASAM HAKKINA SAYGI Derneği'ne bağışlanacaktır. 18 yaş sınırı vardır. Salon oturarak 45 kişi kapasitelidir.