karga awdio
3

Parazit Kolektif Sunar: Booster Battery #3: Mekan Destek Konseri

28 ŞUBAT 2020 CUMA 21:00

25.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

PARAZİT KOLEKTİF SUNAR: BOOSTER BATTERY #3
MEKAN DESTEK KONSERİ
Şimdiye kadar her türlü zorluğa karşı tutkuyla sarıldığımız, D.I.Y ve dayanışma üzerine temellendirdiğimiz kolektifimizin uzun yıllardır gerçekleştirmeye çalıştığı etkinlik mekanı açma planı için kolektifimize maddi manevi destek olmak adına bu etkinliği düzenlemeye karar verdik. İlkini Aralık 2018 tarihinde Padme'nin turnesine destek olarak düzenlediğimiz etkinliğin bu ayağı, her ikisi de Karga da olmak üzere bir hafta aralıklı iki gün şeklinde yapılacak! İlk gün 22 Şubat'ta Padme, Herkestam ve Ankara'dan Bükük Taso çalarken; 28 Şubat'ta ise Hedonistic Noise, Yersiz ve Keçi K. yer alacak. Konserlerden gelecek tüm gelirler Parazit Kolektif'in açmayı hedeflediği mekan projesine yaratmış olduğumuz maddi kaynağa yardımcı olmuş olacak. Siz de gelin, destek olun, beraber dayanışalım!

Hedonistic Noise
NoFap & NoPorn Arabesk Punk Rock band from Kadıköy.

https://hedonisticnoise.bandcamp.com

Yersiz
7 kişilik ska punk/kanto punk grubu. Neşeli melodilerle, umut verici sözlerle ve mod yükseltici enerjileriyle pozitifliği aşılamayı hedefleyen grup, 2018’deki kadro değişikliklerinin ardından ilk albümlerini 2019 sonuna doğru Mevzu Records bünyesinden çıkarmayı planlıyor.

https://www.facebook.com/yersizband

Keçi K.
2014 yılında Antalya'da kurulan grup 2016 yılında ilk EP albümünü çıkardı. Şehrin kaosunda çıkardıkları sesleri, gördükleri ve görmek istedikleriyle anlamlandırma çabaları 2019 Kasım'ında çıkacak single ve sonraki aylarda onu takip eden uzunçalar albüm ile devam edecek.

https://open.spotify.com/artist/3ZeY6G1n5UoIf34qV6oKRn?si=3hSiMAG5TdKlmaBewxxK3A