karga awdio
3

Parham A.G, Onat Önol, Sunset Stream, Fanikedi

27 ŞUBAT 2020 PERŞEMBE 21:00

25.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

İlk albümü "Where I Was"ı 2019 yılında yayımlayan Parham A.G'nin yeni albümü Orange Avenue'nun Lansman Konseri. Gecede Parham'dan önce Fanikedi, Sunset Stream ve Onat Önol sahne alacak.
Kapı Açılışı: 20:00
fanikedi - 20:20
Sunset Stream - 21:00
Onat Önol - 21:40
Parham AG & Folks - 22:30
 
Fanikedİ:
fanikedi ne türde müzik yaptığını kendi de bilmeyen bir müzisyen. son albümü “biraz ciddi olsan”ı geçtiğimiz aralık ayı table records’tan yayımladı. 2016’dan beri ara sıra konserler veriyor.
https://fanikedi.bandcamp.com
 
Sunset Stream:
Vokalde Ada Öykü Erdem, gitarda Zafer Yerlikaya, bas gitarda Yasin Güder, klavyede Öykü Opuz ve davulda Berkan Çalışkan’dan oluşan Sunset Stream; 2018 yılında kuruldu. Dream-pop ve shoegaze etkili sound’larıyla dikkat çeken grup, ilk teklileri “Lütfen Kimseyi Çağırma”yı 2019’un Mart ayında paylaştı. İlk kısaçalarları “Güverte”yi 2019’un sonunda Mevzu Records etiketiyle yayımlayan Sunset Stream, albümün tümünü grup üyelerinin evinde kaydetti. Yerli alternatif sahnenin heyecan verici isimleri arasındaki ekip, çıkış uzunçalarları için çalışmalarına devam ediyor.
https://mevzurecords.bandcamp.com/album/g-verte-mr044
 
Onat Önol:
Onat Önol İstanbul bazlı lo-fi müzik yazarıdır. Solo müzik kariyerinde Mount Eerie, Teen Suicide ve Giles Corey gibi lo-fi indie sanatçılardan etkilenen Onat Önol’un gelişiminde post punk, dream pop, ambient ve midwest emo gibi türler de önem taşır. Onat önceki yıllarda çıkardığı 3 albüm ve birkaç tekliden sonra 2018’in Ekim ayında 4. albümü Everyone Asked About You’yu yayınlamıştır. Onat Önol’a davulda Efkan Zeren, bas gitarda Ali Can Dilek eşlik etmektedir
https://onatonol.bandcamp.com
 
Parham A.G:
İlk kısa çaları Where I Was’ı Aralık 2019’da yayımlayan Parham A.G’nin ilk Full Length Albümü “Orange Avenue” 20 Şubat’ta Mevzu Records etiketi ile yayımlanıyor.
Şarkılarında genel olarak tatlı, hızlı ve mutsuz melodilerin üzerine başından geçmiş olaylardan, kafasındaki düşüncelerden, ve kalbindeki çatlaklardan bahs eder. Gücünü ve ilhamını, müziğin ve duyguların kuvvetli bağından alır. 21. Yüzyılın en mutsuz sanatçısı olarak tarih yazmıştır. Aynı zamanda baya tatlı ve havalı birisidir. Sahneye Yasin Güder, Berk Karadeniz, Şahin Samadi ve Öykü Opuz ile çıkar, çünkü bazı şeyler tek başına yapılmıyor.
https://mevzurecords.bandcamp.com/album/where-i-was-mr046
 
GİRİŞ ÜCRETSİZ
18 yaş sınırı vardır.
Ayakta izleme düzeni vardır.
Salon 130 kişi kapasitelidir.
Salonda vestiyer yoktur.