karga awdio
3

Kendine Has Demonation Festivali No:10 // 3. Gün

05 OCAK 2020 PAZAR 20:00

30.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

Bant Mag.’ın organizasyonunu üstlendiği Kendine Has Demonation Festivali 2020’nin ilk hafta sonu tam 10. kez düzenleniyor. Bağımsız müzik sahnesinden heyecan verici üretimleri farklı tür ve disiplinler arası dinamiklerin doğrultusunda bir araya getirerek kurgulanan festival, 3-4-5 Ocak 2020’de geleneksel olarak şehrin iki yakasında farklı mekânlara yayılacak.
 
Festivalin 10. versiyonu 3 Ocak Cuma akşamı Kadıköy arkaoda’da başlayıp 4 Ocak Cumartesi akşamı uzun yıllardır ona ev sahipliği yapan Babylon sahnesini devralacak. 5 Ocak Pazar akşamı ise Kadıköy’e dönerek, KargART’ta sonlanacak.
 
Festivalin kapanış gününde KargART programı şöyle:
 
Ali Gem
 
Ferah, akıcı ve salaş alternatif rock severler, buraya! Kozmik Yıkım üyelerinden Ali Gem, solo projesinin ilk şarkısı “Beni Sal”ı, bağımsız müzik sahnemizin heyecan verici oluşumlarından Tarla Records’tan yayınladı. Ali Gem’in ilk konseri, Demonation kapsamında KargART sahnesinde olacak.
 
Spotify:
 
https://open.spotify.com/artist/4zc2MQSnAsfsgMs9d5eRtu?si=cs9xZPl0RPGTf0FI--Zg7g
 
Sour
 
Ege Soydan ve Emir Ural’dan oluşan Sour henüz bir stüdyo kaydı yayınlamadı. Ama ikilinin –kimi zaman başka müzisyenleri de konuk eden– etkileyici canlı performansı şimdiden İstanbul müzik sahnesinde yankılanıyor. Sour’un dinamik anlarla dolu elektronik ve deneysel caz performansında doğaçlamalar da önemli rol oynuyor.
 
Bam Bam Bam
Arın Altay, Cansu Turgut, Serkan İzci ve Fırat Büyüktaşkın’dan oluşan Ankaralı punk rock grubu Bam Bam Bam, ilk albümü Buldozer’i 2018 sonbaharında M4NM etiketiyle yayınladı. Grubun sıkı sound’u, sıkı tavrı ve sahne enerjisini özetlemek için şu kelimeleri tekrar etmek yardımcı olabiliyor: Bam Bam Bam – Buldozer.
 
Spotify:
 
https://open.spotify.com/artist/21GigkLylCHWsUECsDolnV?si=1xVmVK90Rd6A0_YZWwkoXg
 
Biletler 30 TL, etkinlik günü KargART'ta satışta.