karga awdio
3

Softa + KLAN // kargART canlıkarga

21 ARALIK 2019 CUMARTESİ 21:00

25.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

Softa
 
2007 yılının sonlarında Ece ve Furkan tarafından kurulan grup bir kaç eleman değişikliğinden sonra son halini aldı. Kurulduğu ilk günden itibaren beste çalışmalarına ağırlık veren Softa, Ankara'nın önemli sahnelerinde çeşitli organizasyonlarda sahne aldı.
 
İlk Ankara dışı performansına 14, Tuborg Roxy Muzik Günleriyle başlayan grup burada sahnelediği performansıyla 1.lik ve Tuborg Özel Ödülüne layık görüldü. Foça Rock Tatili ile şehır dışı performanslarına devam eden grup İstanbul Peyote sahnesinde ve Türkiye'nin önemli festivallerinde sahne almaktadır.
 
Tarz olarak punk, garage ve psychedelic öğeleri bünyesinde barındıran grup, kendilerinin uydurduğu Acid Punk terimini benimseyerek yaptığı müziğin bunu yansıttığına inanmaya başladı.
 
2010 yılı Mart ayında Ufo Single albümü ve klibi piyasada oldu. ve şimdide 2013 yılı ilk albüm Hunili Ayin'de Peyote müzik etiketiyle raflarda yerini aldı.
 
Vokal, elektro gitar, teramin ve tuşlu çalgıların Ece Özey'den soruldugu grupta, Elektro gitarlar ve efektleri Furkan Güleray, Bas Gitarı Cumhur Kadıoğlu, Vurmalı çalgıları Birkan Belmondo üstlenmekte.
 
KLAN
 
Guitars - Utku Uluer aka Dj Legoman
Bass - Mert Hallı
Keyboards - Mete Turan aka The Boss
Keyboards, fx, etc - Can Tan
Drums - Alperius Yamax
 
30 TL.
Kredi kartı geçmemektedir.
18 yaş sınırı vardır
Konser ücretine herhangi bir promosyon dahil değildir.
Ayakta izleme düzeni vardır, salon 130 kişi kapasitelidir
Salonda vestiyer yoktur
Biletler konser günü saat 20:00'da karga girişte satışa çıkar.