karga awdio
3

vØlksfest! II // kargART canlıkarga & performans

25 AĞUSTOS 2019 PAZAR 19:30
26 AĞUSTOS 2019 PAZARTESİ 00:00

GİRİŞ ÜCRETSİZ

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

Volksfest II'ye bütün halkımız davetlidir.
 
Giriş ücreti sinyal bazlıdır.
 
Apoteke X Tan Babuer
in search of noise without hope.
amplifying the silence through feeding back; anything rolls in the process: an astray mixer::cheapests of the cheap pedals::gutfucked toys::home appliances:: recorded everyday sonic gems::an imperfect heart::radio waves traversing the city;;all or one.
amateurisme absolu.
 
BES
bes is the nom de guerre of a Washington, D.C.-based poetperformer, transdisciplinary researcher, conscientious creator and advocate for civil and human rights. She is a member of the Middle East Studies Association of North America (MESA-NA) and RAWI, the Radius of Arab American Writers.
 
Can Memişoğulları
in 2016, he was admitted to İstanbul Bilgi University Music Department. In Bilgi Music; he works with Tolga Tüzün, Oğuz Usman, Turgut Pöğün, Enis Gümüş, Yiğit Özatalay, and
Tolga Zafer Özdemir. In the Contemporary Music Concert of the Bilgi New Music Festival, his composition (a)Li(n)e was performed by ARTéfacts Ensemble. He did some work in the field of
performance/ acting and played in a play called Körler(The Blinds) which was adapted and directed by Fulya Peker.
 
Diyatomeler
Diyatomeler, silisli sert kabukları olan ve fosilleri kalın yer katmanları oluşturan bir algler familyasıdır. Şekil bakımından fevkalade zenginlik gösteren; küçük, esmer renkli, tek hücreli veya koloni halinde yaşayan alglerdir. Diğer alglerden çok farklı yapıdadırlar. En önemli özellikleri, hücrelerinde bol miktarda silis ihtiva etmeleri ve hücre çeperlerinin birbiri üzerine kapanan, kapaklı kutu biçiminde bir yapı gösteriyor olmalarıdır.
 
Gülhatun Yıldırım
Gülhatun Yıldırım’ın işleri insanın imkânsız arzusuyla ilgilenir. Bir yanda var olmanın sancısı ve ilk kaynağa geri dönüş arzusu kendini gösterirken diğer yanda yok olma korkusu, hiç olma dehşeti belirir. Bu iki güçlü duygulanımın ortasında salınan sanatçı çalışmalarını bu gerilimden üretir.
 
Lokal Anestezi
Lokal Anestezi İstanbullu bir oluşumdur. Çoğunlukta şiirin farklı biçimleri üzerine yoğunlaşır, deneysel müzik ve görsellerle birleştirerek, Field recording, kolaj ve doğaçlama tekniklerinden faydalanarak dış ses ve görüntü kaydı alıp, çeşitli programlar kullanılarak, kompozisyon için looplara ve paternlere dönüştürür. Hazır videoların yanısıra, çeşitli enstrumanlar eşliğinde ve farklı müzisyen veya şairlerin katılımı ve videoları yansıtarak canlı performans da sergilemekte.
 
Semi
Ambient/Noise DJ Set
 
Vølks-amt
ECCE DEUS EX MACHINA