karga awdio
3

MERLYN // kargART canlıkarga

26 TEMMUZ 2019 CUMA 21:30

25.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

MERLYN’in hikayesi 2005’te gitarist Emre ve baterist Burak’ın lise yıllarından bu yana gönül verdikleri müziğin peşinden koşarken yollarının 2006’da bas gitarist Armağan ile kesişmesi ile başlar. 2013’te vokalde Muratcan’ın da aralarına katılması ile MERLYN ilk albüm kayıtları için kolları sıvar. 2017’de “AYAĞA KALK” isimli ilk albümlerinin yayınlanma aşamasında tuşlu çalgılarda Cem’in de gruba katılmasıyla MERLYN bugünkü kadrosuna kavuşur.

Sayısız canlı performans sergileyen ve bu yolla kendileri için önce sadık bir dinleyici grubu yaratan ekibin en önemli hedefi gerçek Rock sound’unu özleyenlere tadını damaklarında bırakacak eserler sunmak. MERLYN, Rock müziğin çekirdek kimliğine sadık kalarak özgün yorumuyla harmanladığı bir tarzı ortaya koymayı kendine şiar ediniyor. Böylelikle Türkiye’de ana akım Rock müzik anlayışının geçtiğimiz on yılda yaşadığı bozulmaya göğüs gererek eski tadını kazandırmaya yönelik mücadelesi ile müzik severler tarafından büyük destek görüyor.

Her biri iki işi bir arada yürüten hem müzisyen hem iş insanları olan MERLYN, yıllardır kalplerindeki ilk aşkları müziği de hiç bırakmayarak çifte mesai mantığıyla provalarını ve konserlerini sürdürdü. Grup üyeleri müziğin birleştirici ve dönüştürücü misyonunu büyüleyici buldukları için her daim üretmeye devam etmek istiyorlar. “DÖN DEME” isimli yeni teklilerini uzun yolculuklarındaki ikinci durakları olarak görüyorlar.

Etkinlik ücreti 25 TL.
Biletler etkinlik günü 20:00'den itibaren #kargART girişinde
Kredi kartı geçmemektedir
18 yaş sınırı vardır
Konser ücretine herhangi bir promosyon dahil değildir
Ayakta izleme düzeni vardır
Salon 130 kişi kapasitelidir
Salonda vestiyer yoktur