karga awdio
3

In The Void ⎮ BLAST / 3pillie / Bukalemun & Tugay Yılmaz

08 HAZİRAN 2019 CUMARTESİ 21:00

20.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

Blast, synth'lerde Berhan Yıldız, bass'ta Can Öner & Eren Semi Dönmez ve davulda Sinan Kutluay'dan oluşan dört kişilik bir emprovize DnB grubudur.
 
https://soundcloud.com/0001blast
 
Available Tensions grubunun vokalisti olarak tanıdığımız Doğa Ocak lo-fi / enstrümental prodüksiyonlarına ağırlık verdiği solo projesi 3pillie olarak 17 Aralık tarihinde “yums&feels” isimli çalışmasını soundcloud üzerinden paylaşmıştı. Bir süre önce yayınladığı ilk parçası “kasetbreakz” in ardından “oi” ve “Bellyflow” isimli iki parça daha yayınlayan 3pillie tamamı kendi prodüksiyonu olan yeni “nonsense” EP’sini 22 Nisan’da Badmash etiketiyle çıkarttı.
 
https://soundcloud.com/3pillie
 
Bukalemun & Tugay Yılmaz, "jammy" ve progresif bir tarzda ortaya çıkan yeni bir proje olup, 2018 yılında İstanbul'da iki farklı müzik perspektifi arasında yapılan bir deney sonucu kuruldu. Bukalemun'un (Houschyar olarak da bilinir) çaldığı ilerici, ritmik sentezlerin ve Tugay Yılmaz'ın gitarıyla katkı sağladığı bir hikaye örgüsüne dönüşen müzikleri, Tarlabaşı'nın çatıları arasındaki bir stüdyoda birçok sıkışma ve kayıt seansı sonrasında, bu projenin ilk canlı uygulaması olarak hayat buluyor.
 
https://soundcloud.com/bukalemuntugayyilmaz