karga awdio
3

Cihan Bilgin ve Galaksiler + Yıldıztozu // kargART canlıkarga

31 MAYIS 2019 CUMA 21:30

20.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

Cihan Bilgin ve Galaksiler
Cihan Bilgin: Müzik hayatına 2013 yılında akustik gitar merkezinde yayımladığı tekliler ve ufak çaplı konserlerde solo olarak başladı; daha sonra grup formatında ilerlemeye karar verip çocukluk arkadaşı Çağakan Nalbantoğlu ile Galaksiler’i kurdu. Grubun şarkı yazarı ve vokalistidir.
 
Çağakan Nalbantoğlu: Müzik hayatına 15 yaşında gitar çalarak başladı; lise yıllarında bas gitaristi olduğu ‘Olgunlaşmamış Koşullar’ isimli grupla birden fazla ödül kazandı. 10 yılı aşkın bir süre farklı tarzda müzik yapan birçok grupta bas ve elektrik gitar çaldı. Son olarak Cihan ile Galaksiler’i kurdu. Grubun elektro-gitaristi ve geri vokalistidir. Gruba ait şarkılarda düzenlemeler yapar.
 
Umut Gülday: Müzik hayatına lise yıllarında gitar çalarak başladı. Ses mühendisliğine olan ilgisi onu müzik prodüksiyonu üzerine eğitim almaya itti. Modern Müzik Akademisi’nde Ses Teknolojileri ve Müzik Prodüksiyonu ile Gitar bölümleri için usta öğretici sertifikası aldı. 2012 yılında ise İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Müzik Teknolojileri Bölümü’ne girdi. 2018 yılında Cihan Bilgin ve Galaksiler ile yolu kesişen Gülday, grubun bas gitaristi ve geri vokalistidir. Gruba ait şarkılarda düzenlemeler yapar.
 
Yıldıztozu
 
20 TL.
Kredi kartı geçmemektedir!
Biletler konser günü 20:30'dan itibaren kargART girişinde
18 yaş sınırı vardır!
Konser ücretine herhangi bir promosyon dahil değildir!
Ayakta izleme düzeni vardır!
Salon 130 kişi kapasitelidir!
Salonda vestiyer yoktur!