karga awdio
3

Elçin Orçun // kargART canlıkarga

24 MAYIS 2019 CUMA 21:30

30.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

Elçin Orçun

Dinlendiği anda, şarkının kendisine ait olduğu hemen tanınacak kadar özel ve ayırt edici bir sese sahip olan Elçin Orçun 11 Temmuz 1988'de İstanbul’da doğdu, 13 yaşında şarkı sözü yazıp bestelemeye başladı ve lise yıllarında şarkılarını internet üzerinden paylaşma fırsatı yakaladı.

RnB, ChillTrap, Pop ve Rap tarzlarını harmanlayarak bestelediği şarkılar ve kendine has yorumuyla 2004 yılı itibariyle profesyonel müzik kariyeri başladı ve bir çok Türk Mc ve Rapper ile ortak çalışmalara imza attı (Grogi, Aga B, Ezhel, Emrah Karakuyu, Hayki, Can Volkan…).

Eğitim hayatını Tiyatro ile tamamlayan Elçin Orçun Türk Hip Hop tarihine iz bırakan ‘Derdin Ne’ ‘Rüzgar’ ‘Gülümse’ ve ’Yalanlar’ gibi nice şarkının mimarlarındandır. Ayrıca 2011 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan “Muck” adlı televizyon dizisinde Zeynep karakterini canlandırdı ve kendi şarkılarını da seslendirmesiyle dizinin sevilen yüzü oldu.

15 senelik müzik kariyerine 3 Albüm (Nihayet, Pembe Bulut, *BEATEN FAME- Zinde) 1 EP, sayısız single ve düetler çalışması sığdırdı ve ülkenin dört bir yanında konser verme şansı yakaladı.

Birkan Nasuhoğlu ile birlikte yayınladıkları ‘Varsa Yoksa’ ve ‘Bi Fazla’ teklileri dijital platformlarda büyük ilgi gördü.Müziğine yeni bir bakış açıcısı daha eklemek isteyen Elçin Orçun, 2016 yılında Güven Gültekin (One Might Stand) ile birlikte ''BEATEN FAME'' i kurdular.

Halen hem bağımsız solo çalışmalarıyla; hem de BEATEN FAME ile müzik hayatını hız kesmeden devam ettiren Elçin Orçun kendi şarkılarını üretip söylemenin yanı sıra, dünyada bile örneğine az rastlanan Dj Setleriyle de müziğin her alanına değebildiğini kanıtlamıştır.

30 TL.
Kredi kartı geçmemektedir!
Biletler konser günü 20:30'dan itibaren kargART girişinde
18 yaş sınırı vardır!
Konser ücretine herhangi bir promosyon dahil değildir!
Ayakta izleme düzeni vardır!
Salon 130 kişi kapasitelidir!
Salonda vestiyer yoktur!