karga awdio
3

An Unholy Night Of Tension: Punk & Metal Buluşması // kargART canlıkarga

25 MAYIS 2019 CUMARTESİ 20:00

25.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

Electric Fence ve Wargasm Istanbul Sunar:
"An Unholy Night Of Tension: Punk & Metal Buluşması"

Poster - iti (crust punk)
4 kişi. Crust Punk. 2003. Taksim

https://poster-iti.bandcamp.com/

Sarinvomit (black metal)
Sarinvomit 2013 yılında Kadıköy de T.Profanator ve Godslayer tarafından kurulan satanik black/death metal grubudur. ilk demoları "Declaring the Supreme Profanity" aynı sene Headsplit Records (ABD) tarafından kaset formatında çıktı ve kısa sürede tükendi. 2014 senesinde kaydettikleri 5 şarkılık "Baphopanzers of the Demoniacal Brigade" hem Fransız illustrator Chris Moyen tarafından çizilen aykırı kapağı ve hem de grubun daha güçlü bir bestial black/death metal gürültüsü ortaya koyduğu EP idi ve iki ayrı Polonyalı firma 7 Gates of Hell Records ve Kampf Records tarafından digipak CD ve kaset olarak olarak basıldı. grup 2016 ve 2017 süresince Godslaying Hellblast ve Eggs of Gomorrh ile olan iki ayrı split için 4 şarkı daha kaydederken, bu süreçte Almanya da Under The Black Sun, In Flammen Open Air, ve bas gitara Fiend ve davula K.C. nin gelişinden sonra da Almanya da NRW Deathfest de, Romanya da ise Old Grave festivallerinde sahne aldı. 2017 yazında kaydedilen 7 şarkılık ve grubun tamamen gezegenin nükleer savaşlarla yokolması övgüsü üzerine odaklandığı, post-apokaliptik son ve ölüm temalı bir konsept albümü olan "Malignant Thermonuclear Supremacy" İspanyol firma Deathrune Records tarafından LP ve CD olarak 2018 de yayınlanmıştır.

https://sarinvomit.bandcamp.com/

Project Youth (oldschool punk rock)
2016 sonlarında İstanbul'da kurulmuştur, müziğinde '77 punk ve erken dönem İngiltere Oi! etkilerini taşır. 2017'de ilk albümü “Middle East” ile çıkış yapmış, Avrupa’da bir çok konser vermiş, GBH, Subhumans, Peter And The Test Tube Babies gibi gruplarla aynı sahneyi paylaşmıştır. Yeni kısa çaları “Social Dump EP” bandcamp ve diğer dijital platformlar üzerinden dinlenebilir.

https://projectyouth.bandcamp.com

Intestine Autopsy (gore grind / brutal death metal)
2015 yılında Istanbul da kurulan Intestine Autopsy, Slam/Brutal death metal tarzı altında çıkardıkları, Ingiliz firma Rotten müzik etiketi altında basılacak “Parasitic Fertilization of Criminal Slamology” EP leri ile konserlerine devam ediyor.

https://intestineautopsy.bandcamp.com/

Kapı Açılış: 20:30
Giriş: 25TL