karga awdio
3

NEO-Pragmata: 01 // kargART canlıkarga

17 MAYIS 2019 CUMA 21:00

30.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

Pragmata Collective olarak canlı müzik ve ‘band’ formatında yeni keşifler yapmayı, yerli ve yabancı sahneden isimleri bir araya getirmeyi amaçladığımız ’Neo-Pragmata’ serisinin ilk etkinliği 17 Mayıs Cumartesi akşamı Karga’da!

Gecenin açılışını Ankara’dan post-punk/new-wave ikilisi Tips for Aliens yaparak sahneyi Kaliforniyalı sanatçı John Malinowski’nin solo projesi Ex-Heir’e bırakacak. Gecenin kapanışında canlı sahnede yeni albümü ‘Happiness Forgets’ çıktıktan sonra ilk kez canlı dinleyeceğemiz Dahakara olacak.

Karga Kabin’de synth-pop, darkwave, coldwave ve post-punk seçkileriyle arka arkaya Hakan Tamar ve Gamze Koba DJ-setleri gece boyunca devam edecek.

Giriş ücretlidir.

Tips for Aliens

2018'in sonlarında Melikşah Çiftçi ve Egemen Malgir tarafından kurulan Tips for Aliens, enstrümental post-punk/new-wave tarzında müzik yapıyor.

https://www.youtube.com/channel/UCwILKVkBslOqdhQatgDdUhA
https://instagram.com/tipsforaliensband

Ex-Heir

Built on deconstructing the human symptoms of ownership, identity and the breeding of neo-vanity, Ex-Heir reflects an illusory reality through cold synthetic music for those who may feel real.

https://exheir.bandcamp.com
https://soundcloud.com/john-anton-malinowski
https://youtu.be/qbUtiHyptS0

Dahakara

Karanlık ve yoğun bir müzikal atmosferi iddialı sözlerle buluşturan Dahakara; Supereich ve Groupie & Star gibi bağımsız çalışmalara imza atan Özüm Özgülgen‘in dark wave / endüstriyel elektronik müzik projesi.

Geçtiğimiz sene dikkat çeken Other Rooms’un ardından gelen yeni albüm “Happiness Forgets”, eklektik yapısı ve kendine özgü perspektifiyle, gelecek, mutsuzluk, öfke ve kişisel değerler gibi kavramları sorguluyor.

Çalışmalarına İhsan Dinçer ve Bahri Bekil’in katılımıyla devam eden Dahakara, 17 Mayıs gecesi Karga’da.

https://www.facebook.com/dahakaramusic/
https://www.instagram.com/dahakaramusic/