karga awdio
3

Hayrettin Taşkaya // kargART canlıkarga

09 MAYIS 2019 PERŞEMBE 22:00

30.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

Hayrettin Taşkaya

2011 yılında Star Akademi yarışmasında dikkatleri üzerine çeken Hayrettin Taşkaya farklı imajı, enteresan kostümleri ve kendine has ses rengi, şarkıcılık biçimiyle kendinden bahsettirmişti. Bir
dönem Kara Büyü grubunun solistliğini de yapan Taşkaya, ilk solo teklisi “Seni Arzuluyorum”u 2016 yılında piyasaya çıkardı. Bu tekli onun “rock” kulvarından elektronik müziğe geçişinin de habercisi oldu.

Hayrettin Taşkaya 2018’de de iki tekli ve bir akustik versiyon yayımlandı. 2019’u ise Kalben’le birlikte seslendirdiği Asya “cover”ı “Günaydın”la karşıladı. O şarkı için bir klip çekilmedi ama ondan
öncesinde yayımlanan şarkılarının klipleri de bir hayli provakatif ve çarpıcıydı. İç mimarlık eğitimi ve görsel sanatlarla, tasarımla yakın ilişkisi nedeniyle müziğini görselle desteklemek konusunda son derece profesyonel olduğu rahatlıkla söylenebilir. Sadece teklilerin kapak tasarımları bile doğruluyor bunu.

Hayrettin Taşkaya’nın yeni teklisi “Sevgilim”, geçtiğimiz günlerde Köfn Records etiketiyle yayımlandı. Söz ve müziğini Hayrettin Taşkaya ve Salman Tin’in birlikte yazdıkları şarkının prodüktörlüğünü Yusuf Yalçın yapmış.

Biletix: http://www.biletix.com/etkinlik/YTJ04/ISTANBUL/tr
Kapıda: 30 TL.
Kredi kartı geçmemektedir!
18 yaş sınırı vardır!
Konser ücretine herhangi bir promosyon dahil değildir!
Ayakta izleme düzeni vardır!
Salon 130 kişi kapasitelidir!
Salonda vestiyer yoktur!