karga awdio
3

Faroutski & Unwanted Tattoo & Rashit // kargART canlıkarga

30 MAYIS 2019 PERŞEMBE 21:00

30.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

Belçika Punk Punch

Belçika'nın efsanevi punk rock grubu Faroutski 1999 senesinde İstanbul'da Rashit grubuyla unutulmaz bir konser vermişti. Geçen zaman için de iki grup da dağıldılar şimdi tam 20 sene sonra iki grup da bir araya gelerek Kadıköy Karga sahnesinde bir reunion show'unda çalacaklar. Gece de ayrıca yine Belçika'dan ünlü Rawk'nroll grubu The Unwanted Tatoo da sahne alacak.
Geçmişi geri getirmek elbette mümkün değil ama yeniden denemek niyetindeler. Punk, çiğ gitar nameleri, elbette bol alkol ve kulaklara zarar bir gürültü için hazırlanalım.

Faroutski
Belçika'nın 80'lerdeki punk rock sahnesinin en önemli gruplarından kabul edilen üçlü, bugüne kadar sayısız Ep ve albüm yayınladı. Vokal gitarda Johan, Bass gitar'da Rine ve davulda Barney'den oluşan ekip, özellikle 90'lı yıllar boyunca İtalya, Fransa, Almanya, İngiltere, Hollanda'yı defalarca turladı. Dead Boys, Ramones etkilerini duyacağınız soundlarıyla Karga sahnesini tam 20 sene sonra yeniden sallamaya hazırlanıyorlar.

https://www.youtube.com/watch?v=uiwJn9Gra5g&feature=youtu.be

Unwanted Tatoo
Belçika'lı iki kadın iki erkekten oluşan grup; Rockabilly, Garage ve Rocknroll'u harmanladıkları soundlarıyla geçen sene ilk albümleri "Pardon My French" Lp formatında yayınladılar. İngiltere, Almanya turnelerinin ardından İstanbul'da olacaklar. Rine ve Annette'in muhteşem vokalleri ile unutulmaz bir rock'n'roll partisi yaşayacaksınız!!!

https://www.youtube.com/watch?v=QzP8N6tRC-w
https://www.youtube.com/watch?v=mp-_IvmqKek

Rashit
Malumunuz 1990'lar sahnesinin en rezil rock'n'roll gruplarının başında gelen ve kendi Punk rock sound'larını Türkçe nihilist ve saldırgan sözleriyle şekillendirmiş 25.nci yılları münasebetiyle tekrar biraya gelen yerel ekip uzunca bir sürenin ardından ilk kez Karga sahnesinde yer alacak.
https://www.youtube.com/watch?v=DVzUujeNCkk

Etkinlik ücreti 30 TL.
Biletler etkinlik günü 20:00'den itibaren #kargART girişinde
Kredi kartı geçmemektedir
18 yaş sınırı vardır
Konser ücretine herhangi bir promosyon dahil değildir
Ayakta izleme düzeni vardır
Salon 130 kişi kapasitelidir
Salonda vestiyer yoktur