karga awdio
2

Tamerlan + Asphodel // kargART performans

PERFORMANS

04 KASIM 2014 SALI 21:00

15.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

Tamerlan (İstanbul)
Atmospheric/Dark-Folk (Debemur Morti Productions)
 
Tamerlan, Timur İskandarov’un 2006 yılında Sırbistan’da başladığı ve Türkiye’de devam ettirdiği müzikal yolculuğunun ismidir. Ethereal/Dark Ambient bir sound ile başlayan projesi zamanla bugünkü halini alarak Occult/Dark-Folk’a evrildi.  EP’ler, split CD’ler ve yer aldığı çeşitli toplama albümlerin yanı sıra üç stüdyo albümüne de imza atan Tamerlan, bu sene ‘AIN’ adlı üçüncü albümünü Fransız ‘Debemur Morti Productions’dan çıkardı. KargART performansı için Tamerlan 3 gitar ve vokalden oluşan atmosferik/deneysel bir program hazırlamaktadır.
 
http://dmp666.bandcamp.com/album/ain
 
ASHPHODEL (Ankara)
Ambient / Drone (Wounded Wolf Press)

Wounded Wolf Press Ankaralı bir yayın evi ve plak şirketidir. Folk ve dokusal müzik, sanat kitabı ve şiir üzerine yoğunlaşır. Ürünlerinin bazıları el yapımı ve sınırlı sayıda olup, aynı zamanda dünya çapında dağıtılacak şekilde seri üretilen kitap ve plak gibi formatlarda da yayınları bulunmaktadır. Türkiye’den sanatçıların yanı sıra İngiltere’den James Vella (FatCat Records), Canada’dan Aidan Baker (Najda) gibi birçok değerli yazar ve müzisyeni bünyesinde bulundurmaktadır.

ASHPHODEL,  Atay İlgün ve Alper Yıldırım’ın 2012 yılında hayat verdiği bir dokusal müzik oluşumudur. Şu anda ikinci albümü üzerinde çalışmakta olan ikili drone, ambient ve noise türlerine yoğunlaşmaktadır.  

Asphodel bu performansta  Japonya’da bulunan “Aokigahara” isimli bir orman hakkındaki hikayenin anlattığı ilk albümü ‘Aokigahara, The Black Sea of Trees’ i yorumlayacak.
 
http://acloserlisten.com/2012/10/28/atay-ilgun-alper-yildirim-aokigahara-the-black-sea-of-trees/

15 TL.
18 Yaş sınırı vardır.
Ücrete herhangi bir promosyon dahil değildir.
Bilet sayısı 120 kişi ile sınırlıdır.
Bilet satışı konser günü saat 20:00'da başlar

Konserlerde sahnedeki gruba ve dinleyicilere performans sırasında olabildiğince sessiz olarak destek olabilirsiniz.