karga awdio
3

Kendine Has Demonation Festivali No:9 - 3. Gün

06 OCAK 2019 PAZAR 21:00

20.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

Kendine Has Demonation Festivali, 2010’dan bu yana her sene programında bağımsız yerli müziğin dikkat çekici isimlerini Bant Mag. kürasyonuyla bir araya getiriyor. Festivalin dokuzuncu versiyonu 2019’un ilk günlerinde İstanbul’da beş farklı mekâna yayılacak. Son gün rotayı bir kez daha Kadıköy’e kıracak olan festivalin üçüncü gün programı Bant Mag. Havuz / Bina’da kurulacak Filtresiz Sahnesi’nde Umut Çetin ve Can Aydınoğlu konserleriyle başlayacak. Festivalin kapanışına bu sene de KargART ev sahipliği yapacak. KargART’ın canlı sahnesinde gerçekleşecek Batuhan Polat ve Skata konserlerinin ardından kabine geçecek Dugit & Aslan’ın geniş hip hop havuzunun derinliklerine dans ederek dalacağız.

BATUHAN POLAT
Yerli sahnede nitelikli şarkı yazarlığı ve şarkıcılığıyla kısa sürede adını duyuran Batuhan Polat, dinleyicisine doğrudan seslenen ve karakteristik bir hikâyecilik yaratmayı başarmış bir müzisyen. Çeşitli platformlardaki performans kayıtlarıyla daha fazlası için karşı konulamaz bir merak uyandıran Batuhan Polat, davul ve bas gitar eşliğindeki orkestrasıyla birlikte sahnede olacak.


SKATA
2014 yılında kurulan İstanbullu deneysel rock grubu Skata, geçirdiği birtakım değişimlerin sonucunda Engin Dağlık, Ahmetcan Gökçeer, Ali Tolga Tohumcu ve Özgün Tuncer’den oluşan mevcut formuna ulaştı. Zaman içinde grup, birbirlerinin ortaya koyduğu materyalleri birlikte yoğurma çabası sergileyen, özgün, değişken ve “büyülü gerçekçilik” tanımının peşinden giden bir kimliğe büründü. Dinamik ve sürprizli canlı performansı dillere destan Skata, festivalin bu seneki kapanış performansına imza atacak.

Bilet bilgileri yakında.

#filtresizol