karga awdio
3

Electric Fence Sunar: Acrimonious (GRC), Persecutory, Grotesque Ceremonium

15 ARALIK 2018 CUMARTESİ 21:00

50.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

Electric Fence yepyeni bir konserle karşınızda! Bilhassa son 2 albümleri "Sunyata" (2012) ve "Eleven Dragons" (2017) ile kendilerine has yaratıcılığı olan atmosferik karanlığıyla dinleyiciyi hipnoz etmeyi başaran Yunan black metal grubu ACRIMONIOUS 15 Aralık Cumartesi günü Kadıköy Karga#canlıkarga sahnesinde yer alacak. Gruba bu gecede İstanbul dan black-death metal grubu PERSECUTORY ile Ankaralı eski okul habis death metalciler GROTESQUE CEREMONIUM eşlik ediyor. 15 Aralık gecesi bu günahkarlık alevinde kendinizi taçlandırmak için şimdiden hazırlanın. 

Biletler kargART ve Hammer Muzik Metal Shop hattından ön satış fiyatlarıyla sizleri bekliyor! 


Acrimonious (Atina, Yunanistan) 

Atina çıkışlı Yunan black metal grubu Acrimonious'un temelleri 2003 yılına dayanıyor. İlk demodan sonra 2006 senesinde 4 şarkılık "Perdition Gospel" EP sini Nuclear Winter Records dan yayınlayan grubun 2009 daki ilk albümü "Purulence" ise 90'lar black metal'inin son derece çiğ, saldırgan ve yüksek tempolu başka bir örneğiydi. Ama grup dinleyiciyi asıl dünyasıyla yunan yeraltı tanrıçası Hecate den yola çıkarak konseptini oluşturdukları ikinci albümleri "Sunyata" sayesinde buluşturmaya başlarken, bu albüm ile safkan black metal riflerinden taviz vermeden ama çok daha ritüelistik kompozisyonlara doğru kaymışlardı. Daha sonra World Terror Committee bünyesine geçtiler ve bu firmadan 2017 yılında yayınladıkları en son albümleri "Eleven Dragons" bu çizdikleri yola daha da hakim olduklarını, ve grubun sound olarak iyice karanlıklar diyarına götüren raya oturduğunu gösteriyordu. Albüm Temple of the Black Light ve Templum Falcis Cruentis e adanırken, albüm ismi Temple of the Black Light öğretilerinde geçen 11 anti-kozmik tanrı ile ilişkilidir. 

https://www.facebook.com/ACRIMONIOUS-114756638618913
https://wtcproductions.bandcamp.com/album/eleven-dragons
https://agoniarecords.bandcamp.com/album/sunyata


Persecutory (İstanbul)

2014 yılının yaz aylarında 3 adamın tamamen sapkın düşüncelerini black-thrash metal saldırganlığı ile yansıtmak istemeleri sonucunda ortaya çıkan Persecutory oldu. Sodom, Bathory, Venom gibi 80'lerin gruplarıyla, Bestial Mockery, Witchmaster, Archgoat gibi 2000 lerin önemli gruplarının etkisinde yol alan grup 2015 yazında 4 şarkılık ilk EP "Perversion Feeds Our Force" u kaydetti ve İngiliz "Hell's Hammer Music" şirketi tarafından digipak CD olarak yayınlandı. Daha sonra ikinci gitar ve geri vokale Vulgargoat, ve session olarakta A.D.B. nin davula gelmesiyle 7 şarkılık, 42 dakikalık ölüm ayini "Towards The Ultimate Extinction" kaydedildi. Ve bu albüm ile grup EP deki thrash-black ten tamamen çıkarak old school death metal ile avrupa black metal etkilerini birleştiren bir tarza doğru yol aldı. Grubun anti yaşam ve anti-varlık, ölüm övgüsü, ve şeytani enerjinin hükmü konuları üzerine odaklandığı albüm 2017 de "Godz Ov War Productions" tarafından digipak CD ve kaset olarak yayınlandı, ve yurtdışında birçok metal magazine de iyi kritikler alırken 2018 sonbaharında aynı firmadan plak formatında da çıkıyor.

Tyrannic Profanator (Vocals)
Infectious Torment (Guitars)
Vulgargoat (Guitars, Back Vocals)
Deathbed (Bass)
Satanae Spermatikoi (Drums)

https://www.facebook.com/persecutory666
https://persecutory.bandcamp.com


Grotesque Ceremonium (Ankara)

2014 senesinde Ankara‘da Batu Çetin tarafından eski usul death metal yapmak amacı ile tek kişilik proje olarak kuruldu. Aynı sene 2014 de 4 parçalık Ep si ‘Blasphemous Goat Observence’ı Meksikalı Underground Şirket ‘American Line Prod’ dan kaset formatında yayınladı. 2016 senesinde grubun ilk albümü ‘Demonic Inquisition’ Rusyadan Satanath Records ve More Hate Prod ortaklığında Cd formatında yayınlandı. 2017 yılında gruba katılan yeni elemanlarla birlikte tek kişilik proje olarak başlayan Grotesque Ceremonium canlı konserlere çıkmaya başladı. Old school death metal ve karanlık death-doom gruplarından etkilenen grubun soundu Incantation, Autopsy ve Winter dan oldukça etkilenmektedir. Grotesque Ceremonium 2018 yazında yeni albüm kayıtları için stüdyoya girmeyi planlamaktadır.

Batu Çetin : Vocals & Guitars
Ates Baran Tüzün : Guitars
Okan Özden : Bass
Kerem Kaan : Drums

https://www.facebook.com/grotesqueceremonium
https://grotesqueceremonium.bandcamp.com

Etkinlik ücreti Ön Satış: 40 TL. // Kapı: 50 TL.
Biletler kargART ve Hammer Muzik Metal Shop hattından ön satış fiyatlarıyla sizleri bekliyor! 
Kredi kartı geçmemektedir
18 yaş sınırı vardır
Konser ücretine herhangi bir promosyon dahil değildir
Ayakta izleme düzeni vardır
Salon 130 kişi kapasitelidir
Salonda vestiyer yoktur