karga awdio
3

MANA // kargART canlıkarga

27 ARALIK 2018 PERŞEMBE 22:00

25.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

ManaGrup 2005 yılında müzik dünyasına merhaba dedi. Besteci ve gitarist Erkan Yeşilbaş'a zaman içerisinde, Damla Kayıhan, Seçil Zeybekoğlu, Berna Biber ve Umut Özgüler gibi değerli besteciler ve çeşitli müzisyenler katkıda bulundular. 

2017 yılı sonu itibariyle ise Gülşah Tülek, Erdinç Ulutaş ve Ali Yıldız ile ideal kadrosuna ulaştı. 

Mana Türkçe sözler ile kendisini ifade etmektedir. Doğunun mistik ve otantik havasıyla kuzeyin karanlık yönünü rock potasında eritmiştir. 
Sonbahar rüzgarlarında sürüklenen yapraklar gibi rahatlama hissiyatı, yağmurun gökyüzünden size ulaşmasına kadar geçen sürenin etkisiyle..

MANA konsept:

Mana’nın yaratmak istediği dünya, ruhun çılgın yüzü ile sakin tarafı temsil etmektedir. Mana, gerçeklikle hayaller arasına sıkışmış bir dünyada yaşanan hayatları anlatmaktadır. Yaşadıklarını gerçek dünya ile bağdaştıramamış birinin kuramlar üzerine olan hayatı müzik dilinde kendini bulur. İnsanın kendi içselliğinde var olan çelişkilerini, algısını, çevreye bakışını, tutunma uğruna verdiği savaşları, kazanma uğruna yitirdiği doğruları hazmedemeyen bir yapıdadır Mana... Aslında bilmek istediklerimizi, bildiğimizi zannettiğimiz sırları ve sınırları zorlar Mana. Kollar zamanını, yeri geldiğinde kendinden kaçar, yeri geldiğinde sığamadığı o derin dünyadan. Tipik korkulara bakışı farklı yorumlar. Boğulmak üzereyken yalnız olduğunu anlar ve kendi başının çaresine bakar Mana... Tutunmak isteyip, tutunamayanların hayatlarındadır Mana. Aslında tutunmak zorunda olmadığını anlatmaya çalışır Mana...

Doğunun mistik ve otantik havasıyla kuzeyin karanlık yönünü rock potasında eritmiştir. Parçalar dinleyicileri sonbahar rüzgarlarında sürüklenen yapraklar gibi hissettirir. Yağmurun gökyüzünden size ulaşmasına kadar geçen süreyi size sunar.

Etkinlik ücreti 25 TL.
Biletler etkinlik günü 20:00'den itibaren #kargART girişinde
Kredi kartı geçmemektedir
18 yaş sınırı vardır
Konser ücretine herhangi bir promosyon dahil değildir
Ayakta izleme düzeni vardır
Salon 130 kişi kapasitelidir
Salonda vestiyer yoktur