karga awdio
3

Mephorash (SWE) / ThorncrafT / Persecutory

24 KASIM 2018 CUMARTESİ 21:00

60.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

Kulak verin!

"Trumpets of Hell! Trumpets of Heaven!"

-- English Below --

Death Manifest Sunar:

24 Kasım tarihinde İsveçli black-metal grubu Mephorash ve yerli gruplarımız Persecutory ve ThorncrafT ile birlikte muhteşem bir gece bizi bekliyor!
Ateş ve Ölümü Kutlamak İçin Bir Gece !

Mephorash

2000’li yılların başında İsveç / Uppsala'da doğmuş bir black metal grubudur.
İlk uzun metrajlı albümü olan “Death Awakens” ‘ı 2011 yılında piyasaya sürdüler ve 2012'de Grom Records tarafından yayımlanan; Mephorash'ın Okültizm ve Ruhaniyete giden yoldaki ilk adımlarını attıkları ikinci uzun metraj albümü “Chalice of Thagirion” ile takip ettiler.

“Chalice of Thagirion” nin yayınlanmasından bir yıl sonra, Mephorash, Amerikan black metal grubu Ashencult ile güçlerini birleştirerek ortak bir çalışma sonucubda “Opus Serpens” adlı albümü kaydettiler.

Albümün yayınlanmasından iki yıl sonra, “Sfaíra ti̱s fo̱tiás” adlı EP ile geri döndüler ve Mayıs ayında "Hell Attacks Productions" tarafından 300 adet kopya ile satışa çıkarıldı. Sonrasında "Helter Skelter Productions" tarafından 500 adet kopya ile tekrar piyasaya sürüldü.

--

Görkemli, mistik ve ölüm dolu bir karışım ! Yaptıkları müzik; dramatik, dinamik, güçlü, ritüelistik bir havaya sahip ve aynı zamanda çok ağır bir acı duygusuna sahip. 
”Birkaç ay sonra, üçüncü tam uzunluktaki albümleri olan yeni “Opus - 1557 - Nullification Rites", Polonyalı yapımcı Odium Records ile yayınlanması grup için çok önemli bir gelişme ve önemli bir dönüşüm oldu.

“Rites of Nullification”, geleneksel Sephiroth'ta yaratılışın dört klasik elemental dünyasına karşı ayaklanmanın antagonistik alanlarıyla ilgili dört Qliphotic anti-dünyaya değinen Shem ha Mephorash'ın Kara Büyü Evrimindeki gelişmlerini belirleyici bir çalışmadır.

NCP ile yapılan röportajda Mishbar Bovmeph albüm hakkında şunları söylemiştir: “Her şarkıda daha fazla enerji kazanan bir albüm. Rites of Nullification’ daki her şarkı bir ritüeldir, tüm albüm birlikte bir ayini oluşturur. Şarkı sözlerini anlamak zorunda değilsiniz; çünkü sözler şarkılar ile bir bütün halinde ve sözlerle birlikte tüm müzik bir yolculuk.” 

“Albümün sözleri G. De Laval’ ın eserlerinden ilham alınarak yazılmıştır.”

Bu yıl Mephorash, Lars Hultman Productions tarafından hazırlanan ve daha sonra bu sonbaharda piyasaya sürülecek olan dördüncü uzun metrajlı albümünün muhteşem ve güçlü yeni single “The Third Woe 777” ile geri döndü.

“The Third Woe 777”, Shadow Records tarafından geçen Mart ayında yayınlandı ve 500 kopya ile piyasaya sürüldü.


Mephorash hakkında daha fazla bilgi almak ve yakından tanımak isterseniz aşağıdaki linklere bir göz atın.

https://www.mephorash.com/
https://mephorash.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/Mephorash/

------

Persecutory

Persecutory, sapkınlığı, ölümü, kaosu ve satanizmi hiç bir şekilde uzlaşma olmadan bir arada tutarak, morbid ve malignan black thrash metal yapan bir gruptur. 

Persecutory, 2014 yılında İstanbul'da doğan ve ölüme tapan gücün adıdır.
Şubat 2016'nın ilk haftasında İngiliz müzik yapımcıları “Hell’s Hammer Music” ile Digipak CD formatında ilk EP’ leri olan "Perversion Feeds Our Force" u yayınladılar.
Bir yıl sonra, Persecutory, “Godz Ov War Productions” tarafından Haziran 2017'nin sonunda, CD ve MC formatlarında “Towards The Ultimate Extinction” adlı ilk tam uzunluktaki albümlerini yayınladılar.
42 dakikalık 7 yıkıcı ölüm ritüeli ile kederli kabusun olmaya aday olan sonsuz yok oluşa doğru...

https://persecutory.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/persecutory666/

ThorncrafT

ThorncrafT, Eskişehir / Türkiye'den saklı kalmış bir black metal grubudur.
Thorncraft, Luciferizmin öncüsü ve Lucifer'ın ölüm kulu. Bilgi ve Gerçek Işığın ebedi yolcusu, tüm ateşlerden üstün olan ölüm ateşinin getiricisidir. Thorncraft'ın savaşı, sahte ilahlara ve tüm insanlığa karşıdır. Thorncraft, Black Metal ile güçlenmiş ve üstün yetenekli bir gruptur ve Azazel ismiyle, tapta arraları çekilir.

https://www.facebook.com/ThorncrafTband/

Ritüel Kargart, Kadıköy / İstanbul'da gerçekleşecek ve 
Biletler: 60tl
Ön satış biletleri bilet satış noktası Hammer Muzik Metal Shop' de sınırlı sayıda mevcuttur. 
Etkinlikte yaş sınırı +18'dir