karga awdio
3

Sedef Sebüktekin + Can Ozan // kargART canlıkarga

19 EKİM 2018 CUMA 22:00

30.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

Sedef Sebüktekin

Şarkılarında genellikle günlük hayattan, kedilerden, takıntılarından, aşk hikayelerinden ve rutinlerinden keyifle bahsetmekte.
"Sen isterin", "Seni Uyurken İzlemek", "Bugün İçicem" "Kayboluyorum", "Bul Beni" şarkıları ve Sofar performansıyla ilgileri üzerine çekti.

2018’in ikinci yarısında kişisel projesine yoğunlaşıp, albüm hazırlıklarına başladı. Aynı zamanda band olarak performanslar sergilemeye başladı. Band projesinde ise davulda Ertuğrul Biber, gitarda Kaan Arslan eşlik etmekte.

Can Ozan, Dolu Kadehi Ters Tut, Nova Norda ve Deniz Kabu gibi sanatçılarla ortak üretimine devam
ediyor. 

CanOzan

Can Ozan müzik hayatına 13 yaşında herkesin evinde olan 'dandik klasik gitar'la başladı. "School of Rock" filminden aşırı etkilendi ve liseye giriş sınavından kaçmak için gece gündüz gitar çalmaya başladı. 15 yaşında Kasdav Liselerarası Müzik Yarışması'na katıldı. Biriken bestelerini ilk defa 2015'te 'Delirmiyorsan Tebrikler' ve 'Bişey Var' albümlerinde yayınladı. 2017 de "Derlemeler" albümünü çıkardı. Deniz Tekin ile yaptıkları 'Transatlantik' şarkısı Spotify Viral 50 listesinde uzun süre kaldı. 

Sedef Sebüktekin, Damla Eker, Dolu Kadehi Ters Tut, Umut Döven, Deniz Tekin ve Nova Norda gibi sanatçılarla ortak projelerde bulundu. Türkçe folk ezgilerinden avrupai elektronik tınılara, herhangi bir müzik türüne kök salmayı reddeden Can Ozan, bugüne kadar 40 tane şarkı yayınladı. Yakında akustik şarkılardan oluşan bir albüm çıkarmayı düşünüyor.

Etkinlik ücreti 25 TL.
Biletler etkinlik günü 21:00'den itibaren #kargART girişinde
Kredi kartı geçmemektedir
18 yaş sınırı vardır
Konser ücretine herhangi bir promosyon dahil değildir
Ayakta izleme düzeni vardır
Salon 130 kişi kapasitelidir
Salonda vestiyer yoktur