karga awdio
3

Wargasm Fest 2018

10 KASIM 2018 CUMARTESİ 20:00

40.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

Her sene Kasım'ın ikinci haftasında gerçekleşen Wargasm Fest'in üçüncüsü bu sene tekrardan tüm punk sahnesini partiye davet ediyor...

► TOXIC MINDS (GR) • D-beat HC Punk / Selanik
2009-2010 civarlarında Selanik'te kurulan Toxic Minds, 80'li yılların karanlık İngiltere ve İskandinav d-beat hardcore punk etkisini yüzümüze vuruyor. İlk albümünü 2017 yılında Stand Against Vivisection etiketiyle yayınlayan topluluk ilk kez İstanbul'da!
https://toxicminds.bandcamp.com/ 

► No Relics • Crust Punk / Ankara
No Relics, 2017 yılının sonunda Ankara’da kurulan bir Crust grubudur. Vokalist Arda, gitarist Emir ve basçı Kaan tarafından kurulan grup 2000’li yılların İsveç Crust ve Kaotik Hardcore soundundan etkilenip, politik ve post-apokaliptik şarkı sözleri ile konseptini oluşturmuştur. Grubun mevcut kadrosu vokallerde Arda, gitarda Emir, basta Kaan ve davullarda Altar’dan oluşmaktadır. No Relics Hardcore Punk köklerini şiddetli konser atmosferleri ve politik huzursuzlukla birleştirerek yoluna devam etmektedir.
https://www.youtube.com/watch?v=9nFq3rY0CkE 

► Ofisboyz • Oi!-Hardcore / İstanbul
2003 yılında üç yakın arkadaş tarafından kurulan, Hardcore etkileşimli Oi! Punk tarzında müzik yapmaya gayret eden grup, 2005 yılından itibaren aktif olmaya başlayarak yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda konser verdi ve birçok toplama ve split albümde yer aldı. 
https://ofisboyz.bandcamp.com/ 

► Project Youth • Punk Rock / İstanbul
2016 sonlarında İstanbul'da kurulan grup, müziğinde '77 punk ve erken dönem İngiltere Oi! etkilerini taşımaktadır. Kısa bir süre önce Avrupa turnesini tamamlayan ve yeni kısa çalarını yayınlama hazırlıklarında olan topluluk, geçtiğimiz sene ilk albümü “Middle East” ile çıkışını yapmış ve hemen arkasından “Live And Loud In Middle East” isimli konser albümünü yayınlamıştır.
https://projectyouth.bandcamp.com/

► Hedonistic Noise • Punk Rock-Grunge / İstanbul
Nisan 2016'nın başında İstanbul'da kurulmuş punk, hardcore punk ve grunge harmanlamasıyla basit, tekrarlayan gitar riffleri ve vur-geç sözlerle müzik yapan topluluk kurulduğu yıl prova kayıtlarından oluşan "Masturbation" isimli demo albümünü ve 2017 yılında ise “Silence Is More Musical” isimli ilk stüdyo albümünü yayınlamıştır. Grup şimdilerde Temmuz 2018’de çıkacak olan “Doğal Seçilim” isimli ikinci albümlerinin hazırlıkları içindedir.
https://hedonisticnoise.bandcamp.com/

Kapı Açılış: 20:00
Giriş: 40TL

**Sınırlı sayıda indirimli biletler Eylül ayında satışta**

Etkinlikte kredi kartı geçmemektedir. 18 yaş sınırı vardır. Konser ücretine herhangi bir promosyon dahil değildir.