karga awdio
2

ITEF 2018 5. Gün

FESTİVAL

10 MAYIS 2018 PERŞEMBE 18:00
10 MAYIS 2018 PERŞEMBE 22:00

20.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

19:00

EDEBİYAT DERGİLERİNİ TAKİP EDİYORUZ: OT DERGİ ETKİNLİĞİ
WE FOLLOW LITERARY MAGAZINES: OT MAGAZINE EVENT


Konuşmacılar / Speakers: Sinem Sal, Dündar Hızal, Kutub Şimşek

2013 yılında ‘Maksat Yeşillik Olsun’ sloganı ile yayın hayatına başlayan ancak köklü bir geleneği temsil eden OT dergisi, kök olarak kendine mizah ve edebiyatı alıp dallarını futboldan siyasete, sokaktan müziğe, hayata dair hiçbir şeye yabancı kalmayarak ülkede sözü olan herkesle bir araya gelebilme cesaretini göstererek büyüyor. OT dergi etkinliği kapsamında katılımcılara kuruluş hikayesi, dergicilik, sayıların nasıl çıktığı ve nelere önem verildiği aktarılırken okurun soruları üzerinden öykü ve şiir yazımı gibi eksenlerde edebiyat üreticiliği tartışılacak.

20:00

POETİKELEKTRONİK PERFORMANS
POETİKELEKTRONİK PERFORMANCE


Performansçılar / Performers: Erkan Karakiraz, Erkut Tokman

Erkut Tokman ve Erkan Karakiraz disiplinler arası bir çalışmayla festivalde karşımızda. Erkan Karakiraz’ın Poetikelektronik adıyla bestelediği elektronik müzikleri, şiir okumaları, Erkut Tokman’ın performansıyla, şiir, elektronik müzik, dans ve video-yerleştirme eşliğinde seyirciyle buluşacak. Bu sıra dışı gösteriyi şairler Türkiye’de ilk kez bu yıl festival kapsamında sunuyorlar.

21:00

Trei Parale Band

İTEF - İstanbul Uluslararası Edebiyat Festivali’nde notaların dilini kulak veriyoruz. Trei Parale Band İTEF2018’de edebiyat etkinliklerine katılan dinleyicilerin ruhunu besleyen melodilerlyle 10 Mayıs Perşembe akşamı kargArt sahnesinde!

-

Here at İTEF – İstanbul International Literature Festival, we will listen out the language of notes. Trei Parale Band will be performing their soul nourishing melodies on the 10th of May, Thursday at kargArt!

*kargArt etkinlikleri ücretlidir.
Günlük giriş ücreti 20 TL olarak belirlenmiştir.