karga awdio
3

ÆVOM_Portal > Fun / Lifelock / Ölü

25 MAYIS 2018 CUMA 21:00

20.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

"Bu geçit, huzurun gürültüde, anlamın ise bütünlükte olduğu bilgisiyle açılır."
 
"Portal” serisi, kültür ve tarz gözetmeksizin, sesi sadece ses olarak duymayı ve paylaşmayı amaçlamaktadır.
 
https://www.facebook.com/aevom14th
https://www.aevom.com
 
 
> Fun
 
Fun, Finlandiya temelli üç kişilik bir noise rock grubu. Grubu tarif etmek gerekirse, Rapeman ve Melt Banana'nın yanına biraz kızarmış Butthole Surfers; sonra da üzerine az miktar Finlandiya spastikliğiyle Deep Turtle jazzcore'u ekleyin. Akşamdan kalanlara iyi gelir. Aynı zamanda akşamdan kalmanıza neden olur.
 
2001'den beri, Fun, üç albüm ve iki kısaçalar yayınladı. Albümlerden iki tanesi Steve Albini'nin Şikago'daki stüdyosunda kaydedildi. Bunca yıl boyunca geniş ölçekli ve bol eğlenceli turlara çıkıp gezdi. Shellac, The Jesus Lizard, NomeansNo, Polvo, Deerhoof, Truman's Water gibi gruplarla aynı sahneyi paylaştı.
 
2014'ten sonra girdikleri derin bir sessizliğin ardından Fun, her zamankinden daha güçlü ve daha sağlam olarak geri dönüyor ve dönüşlerini kutlamak için İstanbul'a geliyor.
 
https://www.facebook.com/noisecorewalze
 
 
> Lifelock
 
Punk Rock başta olmak üzere thrash ve benzeri tarzları da müziğinde barındıran Lifelock, 18 senedir yarı aktif olarak, 3 kişilik kadrosuyla müzik hayatına devam etmektedir. 2005 yılında çıkardığı Under Pressure isimli EP’nin ardından 2018 içinde yayınlamayı planladığı albüm kayıtlarının son aşamasına gelmiş bulunmakta.
 
https://www.facebook.com/thelifelock
 
 
> Ölü
 
In Between, Jakuzi ve Saatleri Ayarlama Enstitüsü üyelerinin doğum günü partisi.