karga awdio
3

Volkan İncüvez -Hepyek / Burak Malçok // kargART canlıkarga

26 NİSAN 2018 PERŞEMBE 21:30

20.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

Volkan İncüvez "Hepyek"

Giresun'un Bulancak ilçesinde 1983 yılında doğdu. İlköğretim hayatını Giresun'da tamamladı. Lise öğrenimi sırasında gitar çalmaya ve gönül verdiği Bulancak sanat tiyatrosunda oyun müziği yapmaya başladı. 2002 yılında Ege üniversitesi devlet türk müziği konservatuarını kazandı ve Neyzen Kaşif Demiröz'ün ney öğrencisi oldu.

İlk olarak konservatuvar etkinliklerin de ney üflemeye başladı ve icracılığını geliştirdi. İzmir büyük şehir belediyesi türk sanat müziği korosu , Ege Üniversitesi Tasavvuf Müziği korosu, Ege çok sesli Türk Müziği topluluğu bunlardan bazılarıdır . Ege çok sesli türk müzigi topluluğu ile yaptıgı çalışmalar Andante ve Musıki Mecmuası dergilerinde yayınlandı. Aynı yıl Konya Mevlana Sema grubu ile Türkiyenin her bölgesinde mevlevi ayini icralarında ney icra etti. Okul yıllarında beraber müzik yaptığı ve yakın arkadaşı olan Mahmut Sözer ile armoni ve gitar çalıştı. 2007 yılında 9 Eylül üniversitesinde ki yüksek lisans eğitimini tamamlamadan İstanbul'a yerleşti ve Erkan Oğur, Erdem Sökmen gibi bazı ustaların atölye ve derslerine katıldı . 

İstanbul ' da ki müzik yaşamında ''Hariçten Gazelciler , Yinon Muallem , Cenk Erdoğan , Viya, Bandista , Sumru Ağıryürüyen , Aynur Doğan , Efkan Şeşen , Murat Yılmaz Yıldırım , Suren Asaduryan , Ebren Duo'' gibi pek çok sanatçi ve gruplar ile müzik yapma şansı yakaladı. Hala İstanbul'da müzik çalışmalarına devam etmektedir.

katıldığı proje ve festivaller arasında; 

''Andante'' and ''Musıki Mecmuası'' magazines, also some of festivals he attended are, 2013 MelaFestivalen in Oslo/Norway , 2013 Lİnz Fest in Austria , 2013 Festival Mawazine rythmes du monde in Rabat/Morocco , Radix musik-kultur festival in Berlin/Germany , İrlanda in festa in Bologna/İtaly , 16-17.Αντιρατσιστικό Φεστιβάλ festival in Athens/Greece , 2009-10-12-13 RockA festivali İzmir , 8. Festival Strasbourg-Mediterranee in France , 4. gitar meeting at Bilkent university , 18.Bartın theatre festival , international workers' film festival, 2012 İf İstanbul film festival. Sesime ses ver,İ İstanbul Bienali 2017 , İstanbul sanat fuarı artist 2017, Rumi festival in Riga Latvia

Volkan İncüvez was born in 1983 Giresun Bulancak. He was started studying guitar in high school and he studied Ney (Reed flute) with Kaşif Demiröz who is a Ney master at Ege University Conservatory. He had chance to work with his close friend Mahmut Sözer on harmony and guitar in his university years.

Also he joined lessons of Erkan Oğur and Erdem Sökmen. He was collabrated with many musicians on many different projects and live performances.

He continues his music life in İstanbul

Burak Malçok

2016 yılı Mayıs ayında ilk albümü “Saklı Nefes” ile kendi müziğini farklı kitlelerden ulusal – uluslararası dinleyicilerin beğenisine sunan Burak Malçok, 1987 Ankara doğumludur. Antalya, Finike’de büyüyen Burak, üniversite yıllarından bu yana İstanbul’da yaşamaktadır.

2010 yılında İTÜ (Müzik Teorisi) Bölümünden mezun oldu. 2011 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Formasyon Programını ve 2013 yılında Haliç Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Türk Müziği Ana Sanat Dalında Tezli Yüksek Lisans programını tamamladı. Bu nadide enstrümanı aldığı eğitimin de katkısıyla hep daha ileri taşımak hedefinde olan Burak, ilk albümü “Saklı Nefes” ile gönlünü, nefesini ayırım gözetmeksizin bütün gönüllerle paylaşıyor.

Kendini Neyzen aday adayı olarak nitelendiren Burak Malçok, üniversite yıllarından bu yana Ney enstrümanın özünü muhafaza eden ve Ney’i akademik ortamda genç nesillere layıkıyla tanıtan, öğreten bir çok değerli Ney üstadı ile çalışma fırsatı buldu. Ney ile tanışmasına vesile olan Mercan Dede (Arkın Ilıcalı) ile olan 10 yılı aşkın müzik birlikteliğinin yanı sıra, klasik Türk Müziği icralarıyla da 2007 yılından bu yana bir çok ulusal ve uluslararası festival ve organizasyonda ney icracısı, ayrıca ses tasarımcısı olarak performans sergilemektedir. Katıldığı başlıca festivaller arasında 2007 UNESCO ‘nun Hz. Mevlana yılında Türkiye’de düzenlenen Uluslararası Neyzenler Buluşması, Sarajevo Jazz Festivali, France Festival des Mondes Pluriels, 30.Festival de México, İstanbulive USA, Roots of Worldmusic Rudolstadt 2014, Holland Festival, Cappadox bulunmaktadır. Özünde sevgi olan bütün buluşmalarda, farklı görseller eşliğinde gönüllerde ve zihinlere yer edecek performanslar sergileyen genç sanatçı, Vodafone Dönüşüm Zirvesi, Turk Telekom, Eskişehir Uluslararası Cam Festivali gibi birçok organizasyonda yer almıştır.

Ney icraları ile elektronik müziği sentezleyen Burak, bir çok sinema, dizi müziği ve sahne projelerinde gerek ney icracısı gerekse besteci olarak adını duyurmuştur.

Halen akademik kariyerine devam etmekte olan Burak, her birinin hikayesi olan “Saklı Nefes” albümündeki parçalarıyla , gönüllere nefesiyle sesleniyor.

Burak Malçok began sharing his music on national and international platforms with the release of his debut album “Hidden Breath” in May 2016. Born in Ankara in 1987, Burak grew up in Finike-Antalya and has now been living in İstanbul since he studied at university there.

Burak graduated from Istanbul Technical University ( Music Theories) in 2010, and completed his master’s degree at the Yıldız Technical University in 2011 and at the Haliç University, Institute of Social Sciences in Turkish Classical Music in 2013. He has always aimed to take his performance of the precious Ney instrument further in the realm of music and, with the support of his education, he has made this album named “Hidden Breath”, sharing his music with the souls of many.

Burak still describes himself as an aspiring ney player. He deems himself privileged as he has had the opportunity to work with many Ney masters who respect the sacred features of this precious instrument and pass this tradition onto the younger generation. Burak has been performing as a Ney Player as well as a sound designer at many national and international festivals and organizations since 2007 both with Mercan Dede ( Dj Arkın Allen), with whom he has had a music union for more than 10 years, and with established classical Ney performers. Festivals and organizations at which Burak has performed include; The International Gathering of the Ney Players organized in Turkey in UNESCO’s Mevlana Year, Sarajevo Jazz Festival, France Festival des Mondes Pluriels, 30.Festival de México, İstanbulive USA, Roots of Worldmusic Rudolstadt 2014, Holland Festival, Cappadox. Accompanied by different visuals and effects, and using the theme of love, the young artist has given several performances which are memorable both in the hearts and minds of those in attendance. Such organizations include the Vodafone Transformation Summit, Turk Telecom, Eskisehir International Glass Festival, etc.

Blending his Ney music with electronic music, Burak has also made his name known as a Ney performer and composer involved in the making of many movies, serials and stage projects.

Currently pursuing his academic carrier, Burak is calling out to the hearts of many with each of the unique songs in this album” Hidden Breath”.

Kapı açılış: 21:00
Sahne: 21:30
20 TL.
Biletleri konser günü 20:00'dan itibaren #kargART girişinden temin edebilirsiniz. 
Kredi kartı geçmemektedir.
18 yaş sınırı vardır
Konser ücretine herhangi bir promosyon dahil değildir.
Ayakta izleme düzeni vardır, salon 130 kişi kapasitelidir
Salonda vestiyer yoktur