karga awdio
3

Evocation Of Demise : Decaying Purity, Hellsodomy, Diabolizer

21 NİSAN 2018 CUMARTESİ 21:00

20.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

EVOCATION OF DEMISE

2010'lu yılları çekilir kılan çok az şey vardı ki bunlardan birisi de yaşadığımız coğrafyada death metal başta olmak üzere yeraltı müziğinin her türünün yükselişe geçmesiydi. İstanbul ve Ankara başta olmak üzere, 2000'li yılların sonlarında yavaş yavaş yerdeki bayrağı alıp yukarıya doğru taşıyan yeni nesil gruplar sadece kulaklarımızın pasını silmekle kalmadılar; özellikle Kadıköy çıkışlı black, death ve thrash metal gruplarından oluşan yeraltı savaşçıları Taksim Peyote'den Kadıköy Kargart'a kadar uzanan on yıllık süreç içerisinde, şiddetli kara metalin ve eğlencenin dozunun doruklarda olmasıyla meşhur bir konserler dizisi başlatarak, bunu bir gelenek haline de getirdiler. 

İşte "Evocation Of Demise" üstbaşlığıyla bir araya gelen üç veteran grup, geleneğe yeni bir halka eklemeye hazırlanıyor 21 Nisan Cumartesi günü! 


DECAYING PURITY - Brutal Death Metal (Kadıköy)

Bir süredir İstanbul'da konserlerine hasret kaldığımız ve en son Ankara Heavy Stage 5'de sahnesine tanık olduğumuz Decaying Purity, 2008 yılında yayınlanan ilk albümü "Phases Of Dimensional Torture" ile, Türkiye'de death metal ile ilgilenen herkesi yerinden zıplatmıştı adeta. O günden bugüne dek NRW Deathfest'den Obcene Extreme Fest'e kadar bir sürü yurtiçi/yurtdışı konserine, türün has firmalarından yurtdışında yayınlanmış ve her biri öncekinden daha teknik üç harika albüme imza attı grup. Bu yıl içerisinde 4. albümlerini kaydetmeyi planlayan gruptan Kadıköy, o gün eski şarkılar kadar yeni şarkılar da bekliyor!

www.facebook.com/decayingpuritytr 
decayingpurity.bandcamp.com 
www.decayingpurity.com


HELLSODOMY - Death Metal (Kadıköy)

Daha demo aşamasındayken Türkiye kara metal piyasasının dillere dolanıp konserlerde hep beraber söylenen marşlarından biri olan "Masochistic Molestation"ı bizlere kazandıran Hellsodomy, bu yıl çıkacak yeni kaydı ile ilk uzunçalarları "Chaostorm"un üzerine bir taş daha koymaya hazırlanıyor. En son Engulfed ile çıktıkları "Chaostorm Of Obscurity" adlı Avrupa turnesi ile kendinden söz ettiren grubun, Avrupa'da kazandığı tecrübe ile Kadıköy ruhunu en sert şekilde bizlere yaşatacağına şüphe yok. Grubun thrash, death ve black metal'in dengeli bir karışımından oluşan tarzının yeni şarkılara nasıl yansıdığını görmek isteyenleri de konsere bekliyoruz! 

www.facebook.com/hllsdmy666
hellsodomy.bandcamp.com


DIABOLIZER - Death Metal (Kadıköy)

Godslaying Hellblast, Burial Invocation, Decaying Purity gibi kara metalin veteran gruplarının elemanları tarafından kurulan yıkım ekibi Diabolizer, özellikle açılış şarkısı "Process The Void" ile devleşen ve çıkalı iki yıl olmasına rağmen etkisi hala geçmeyen "Apokalypse" ep'sinden sonra çıktığı her konserde çıtayı biraz daha yükselterek kendini göstermişti. En son BlackMass the Beginning konserinde izlediğimiz Diabolizer'ın 2018'de "Evocation Of Demise"da bir kapıyı açarak , bu yıl kaydedecekleri ilk uzun çalar albümleri ile artık Avrupa'daki death metal delilerine kendisini göstermesini diliyoruz! 

www.facebook.com/diabolizer 
diabolizer.bandcamp.com


Yazı : Kerem Onan

Afiş tasarım : Big Baboli Print House

Bilet: 20TL (150 adet ile sınırlı) +18
Bilet Satış Noktaları: Hammer Muzik Metal Shop, Bar Rasputin ve Karga Bar