karga awdio
3

Midvil (Albüm Tanıtım Konseri) + Uluru // kargART canlıkarga

26 OCAK 2018 CUMA 22:00

20.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

Midvil

Midvil
Müziklerini “zihin yolculuğunun bir ritüeli” olarak tanımlayan Midvil 2014 yılında kuruldu. Doğan Demircioğlu tarafından kurulan ve hazırlık süreci boyunca farklı müzisyenlerle çalışmalarına devam
eden Midvil’e 2016 yılının sonlarına doğru Buğra Yılmaz dahil oldu. “Duo” olarak yola devam etmeyi planlarken, ilk canlı performans zamanından yaklaşık 2 ay önce Ahmet Özgür Özdil’in klavyeci olarak gruba dahil olmasıyla son halini aldı.

Midvil, ilk canlı performansını 13 Ekim 2016 tarihinde Peyote Nevizade’de verdi. Ardından Karga, Woodstock Kadıköy, Neucomers Festival ve SUB (Surrounded Underground Broadcast) sahnelerinde yer aldı. Çıktıkları yolculukları tonlarına yansıtarak fizik ötesi dünyaya dokunmayı amaçlayan Midvil, 2017 Ekim ayında ilk albümleri “Great Journey”i yayınladı. 

Grup, üç parçadan oluşan ilk albümü ‘’Great Journey’’yi “Hayatı nasıl algıladığımızla ilgili bir albüm” şeklinde tanımlıyor. Kadıköy Jam Sessions stüdyosunun sahibi Erhan Kabakci ile Kadıköy Game of Records stüdyosunda kayıtlarının tamamlandığı albümün mix ve mastering’i ise Kadıköy Mayday stüdyolarında Barış Ergün tarafından yapıldı.

Uluru

Uluru, Kadıköylü bir deneysel/psikedelik rock grubudur.

İlk EP'leri “Dazed Hill” Kasım 2015'te, ve ikinci EP'leri "Imaginary Sun" ise Mart 2016'da dijital platformlarda yerini aldı. Bu iki EP'den seçilen beş parça Tonzonen Records(GER) tarafından plak formatında basıldı. Red Bull Warm Up 2016 kazananı olan Uluru konserlerine ve beste çalışmalarına tam gaz devam etmekte.

LP Albüm çalışmalarını tamamlamış olan olan üçlü, 2018 yılı ilk çeyreğinde ilk uzun çalar albümleri "Acrophilia"yı piyasaya sürmeyi planlıyor.

20 TL.
Biletleri konser günü 20:00'dan itibaren #kargART girişinden temin edebilirsiniz. 
Kredi kartı geçmemektedir.
18 yaş sınırı vardır
Konser ücretine herhangi bir promosyon dahil değildir.
Ayakta izleme düzeni vardır, salon 130 kişi kapasitelidir
Salonda vestiyer yoktur