karga awdio
3

Serotonin Gecesi // kargART canlıkarga

27 ARALIK 2017 ÇARŞAMBA 21:00
27 ARALIK 2017 ÇARŞAMBA 00:00

20.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

Serotonin Gecesi
 
Herhalde herkes serotoninin mutluluk hormonu olduğunu biliyor değil mi? Serotoninin geceleri daha az salgılandığını ama doğal yollarla salgılanmasının arttırılabileceğini de biliyorsunuzdur. Özün Usta ve Tayfun Polat birlikte farklı içeriği olan bir etkinlik düzenlemek üzerine muhabbetteyken ortaya Serotonin Gecesi fikri çıktı. ‘90’ların ortalarında birkaç kez gerçekleştirilen etkinliklerden de ilham alındı biraz.
 
Şimdi, olayımız şu, biraraya geliyoruz ve keyifli müzikler dinliyoruz öncelikle. Serotonini doğal yollardan yükseltmenin en kolay yolu devinim ve bazı yiyecekler. Dans ve müzik ve lezzet bizden. Hormonlarınıza bayram ettirmek sizden.
 
Program:
 
Berke Can Ozcan DJ Set (Açılış, Set Araları ve Kapanış)
Özün Usta – Bağlama
Deniz Koloğlu – Bağlama
An.
Murat Taner – Solo Davul
 
Berke Can Özcan
Gecenin harcını 123, Big Beats Big Times, Mutumut ve sair pek çok projeden tanıdığımız Berke Can Özcan, plaklarıyla karacak.
 
Özün Usta
Tamburada ve konstruKt gibi projelerden tanıdığımız Mutumut üyesi, multienstrümantalist Özün Usta, bu sefer de bağlamasıyla dem bulacak.
 
Deniz Koloğlu
Radyo programcısı, editör, fotoğtafçı, DJ, vokalist ve utkan la deniz’in Deniz’i, geçen sene bu vakitler Dudu adını verdiği bağlamasıyla bir tekli çıkartmıştı. Arada ne türküler biriktiğini bu gece göreceğiz.
 
An.
Toplasan 10 kez performans gerçekleştiren doğaçlama grubu An., Tayfun Polat’ın lokomotifliğinde 23 yılı geride bıraktı. Her seferinde ayrı bir kadroyla çalan An.’ın yaklaşık 10 yıl sonra tekrar biraraya gelmesinin sebebi öncekilerden farklı. Elektrik gitarda Rammy Roo, elektrik basta Özün Usta ve oyuncaklarda Murat Mrt Seckin’in üreteceği müzikler üzerine Tayfun Polat birkaç ay önce çıkan son şiir kitabı bir zamanlar, bir’i okuyacak.
 
Murat Taner
60 yıldır müzikle yaşayan, gitar, tambur, ud, trombon, saksofon, zurna ve davul başta olmak üzere hemen her enstrümanı çalabilen Murat Taner’in hayvan derisi davullarının sedasını duymak her zaman karşımıza çıkacak bir fırsat değil. Ve ancak dinleyince anlanacak bir deneyim.
 
20 TL.
Biletleri konser günü 20:00'dan itibaren #kargART girişinden temin edebilirsiniz.
Kredi kartı geçmemektedir.
18 yaş sınırı vardır
Konser ücretine herhangi bir promosyon dahil değildir.
Ayakta izleme düzeni vardır, salon 130 kişi kapasitelidir
Salonda vestiyer yoktur