karga awdio
3

Emre Kula // kargART canlıkarga

06 EKİM 2017 CUMA 22:30

30.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

"Gitarist, besteci, söz yazarı, yorumcu ve prodüktör Emre Kula, müziğini rock müzik olarak tanımlıyor. 

Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'ni ve Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Jazz Gitar bölümünü tamamlayan Emre Kula, profesyonel müzik kariyerine 2000'lerin başında kendi kurduğu gruplar ile başladı. Bugüne kadar çok sayıda önemli yerli ve yabancı festivalde sahne alan müzisyen, 2016 sonunda KES ile Almanya ve İsviçre turnesini tamamladıktan sonra bu yeni solo çalışması ile 2017 yılında Türkiye ve dünyadaki rockseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. 

Bu albüm, Emre Kula'nın rock müzik ile ilgili kişisel yolculuğunun bir özeti niteliğini taşıyor. Kula'nın 20'li ve 30'lu yaşları ile ilgili hikayelerini anlatıyor. Son 10 yıllık dönemde ürettiği, sahnelerde zaman zaman çaldığı, izleyicilerden beğeni kazanan şarkıları; 'artık kaydetme zamanı geldi' diyerek çalışmaya başlayan Emre Kula, kayıt ve üretim sürecini 3 yıla yakın sürede bitirdi. Bu sürenin bu kadar uzun olma sebebi, sanatçının doğru bildiği sesleri, tam karşılığını bularak kaydetme isteğinden kaynaklanıyor. Mart ayından itibaren tek tek yayınlanacak şarkılar, yapıldığı senelere göre kronolojik olarak sıralanacak, Mayıs ayında bütün albümün yayınlanması bittiğinde, bu yolculuk yeni albüme kadar tamamlanmış olacak. 

Emre Kula, albümün çıkışını takiben solo konserlerine de başlayacak. 

KES isimli progresif rock grubunun üyesi olmasının yanı sıra, 2010 yılından bu yana Can Bonomo ile sahne alan, Ceza'nın 'Sus Pus' albümünde müzisyen olarak Ceza'ya hem albümde, hem sahnede eşlik eden Emre Kula, Sertab Erener'in, 2016 yılında piyasaya çıkan 'Kırık Kalpler Albümü' nün de prodüktörlüğünü üstlendi. Kula, 2000 yılından bu yana birçok proje ve albümlerde ayrıca stüdyo müzisyenliği yapmaya devam ediyor. Emre Kula, Mayıs 2017'de yayınlanan ilk solo albümü 'Theory of Change'ın çıkış parçası 'Find the Will' ile müzikal kariyerinde de yeni bir dönemi başlatıyor."

30 TL.
Bilet veya rezervasyon için 0216 449 17 25'i arayabilir veya konser günü 19:30'dan itibaren #kargART girişinden temin edebilirsiniz. Rezervasyon yapanların konser günü en geç 21:00'e kadar biletlerini almaları gerekmektedir. Aksi taktirde iptal olur. 
Kredi kartı geçmemektedir.
18 yaş sınırı vardır
Konser ücretine herhangi bir promosyon dahil değildir.
Ayakta izleme düzeni vardır, salon 130 kişi kapasitelidir
Salonda vestiyer yoktur