karga awdio
3

Serdar Ateşer Big Band // canlıkarga Sezon Açılış Konseri

23 EYLÜL 2017 CUMARTESİ 22:30

30.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

Karga’nın başlangıç vuruşu Serdar Ateşer’den 23 Eylül Cumartesi
 
Karga, sezonu Serdar Ateşer Big Band ile 23 Eylül Cumartesi gecesi açıyor
 
Karga’nın başlangıç vuruşunu Serdar Ateşer Big Band 23 Eylül Cumartesi gecesi yapıyor. Kült isim Serdar Ateşer üç kişiden oluşan büyük orkestrası ile sürpriz isimlerle dolu etkileyici bir konser verecek. Mekân, sezon boyu ağırlayacağı başarılı isimlerle Kadıköy’e can suyu vermeye devam edecek.
 
Alternatif müzik ve sanatın kalesi Karga, sezon boyunca birbirinden iyi isimleri ağırlayacak. Mekân, sezonunu dikkat çeken çalışmalara imza atmış müzik adamı Serdar Ateşer’in vereceği konser 23 Eylül Cumartesi gecesi ile açıyor.
 
Besteci ve yorumcu Serdar Ateşer, 1998 yılında yayınladığı ‘Avdet Seyri’ isimli albümle Türkiye alternatif müziğinde önemli bir tını bıraktı. Kendisinden sonra gelenlere yol gösteren ve zamanla daha çok tanınan albüm, o tarihten bu yana pop olmayan Türkçe sözlü, enstrümantal müzikle uğraşanlar için önem taşıyor. 1998 yapımı ‘Avdet Seyri’ Kalan’dan yayınlandığı yıl, bir ilk olarak hem CD hem de LP olarak çıktı.
 
Ateşer, ‘Mütareke Yılları’ ve ‘Avdet Seyri’ albümlerinin yanında, ‘Selamsız Bandosu’ ve ‘Filler ve Çimen’ filmlerinin müziklerine de imza attı. Sanatçı, uzun aralarla dolu olsa da süreklilik gösteren müzikal yolculuğu ve kendine özgü sound ve aranjman yaklaşımıyla meraklılarının sıkı takibinde olan bir isim. Yıllardır müzik piyasamızda arşivlik işleri ile ilgi çekiyor. Ateşer, kurucularından olduğu 80’lerin kült grubu Mozaik'ten bu yana çalışmalarına solo olarak devam ediyor.
 
Serdar Ateşer, müzik dünyamızda aralarında Erkan Oğur, Aynur Doğan, mor ve ötesi, Ruşen Alkar, Bülent Ortaçgil, İsmira, Yok Öyle Kararlı Şeyler gibi isimlerin olduğu sanatçı ve grupların prodüktörlüğünü yaptı. Sanatçının, Ekim ayında Kalan Müzik etiketiyle çıkacak olan ve uzun zamandır beklenen yeni albümünün ismi ise ‘İş İşten Geçer Geçmez Ordayım’ olacak.
 
Karga, sezona 90BPM & Kamufle, Krypts (FI), Emre Kula, ÆVOM Portal (Haossaa + The Raws), Güney Marlen, Çağıl Kaya, Sonik Chamber, Reptilians, Form Andromeda, Art Diktatör, Reagge Weekend 6, Özüm İtez, Flower Room, Kökler Filizleniyor, Da Poet, Kamufle Moral Band, Yarımada, Komik Günler, Hedonutopia, Karanlığın Sol Eli, Uluru, 163, Dead Congreation (GR), Volkan Ergen, Celeste (FR), Cihan Mürtezaoğlu, Nejat Dimili, Barlas Tan Özemek, Direc-t, Vigen Hovsepyan (ARM), Housing Crash ve SATTAS gibi nefis isimlerle devam edecek.
 
www.facebook.com/serdarateserbigband - serdaratesergrupbaskanvekilleri.bandcamp.com/
 
http://www.karga.com.tr/
 
KARGA: Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:16, 34710 Kadıköy/ Telefon: (0216) 449 17 25
 
Serdar Ateşer // Onur Duygulu // Mesut Uçar
 
30 TL.
Bilet veya rezervasyon için 0216 449 17 25'i arayabilir veya konser günü 19:30'dan itibaren #kargART girişinden temin edebilirsiniz.
Kredi kartı geçmemektedir.
18 yaş sınırı vardır
Konser ücretine herhangi bir promosyon dahil değildir.
Ayakta izleme düzeni vardır, salon 130 kişi kapasitelidir
Salonda vestiyer yoktur
Biletler etkinlik günü 20:00'den itibaren kargART girişinde