karga awdio
3

Bahr + Beyaz Hayvanlar // kargART canlıkarga

08 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE 22:00

20.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

BAHR
 
BAHR, 2016 yılında İstanbul'da kurulan bir Indie Folk Rock grubudur. Gitar ve vokalde Yusuf Bahar, bass gitarda Burak Öztürkmen ve davulda Nihal Saruhanlı'dan oluşmaktadır. Tüm şarkıların söz ve müziği Yusuf Bahar'a aittir.
 
20 Kasım 2016'da Stüdyo Drum & Bass'ta açık prova konseri ile ilk kez izleyiciyle buluştu, Peyote Nevizade, Hayal Kahvesi Beyoğlu, 60 MetreKare gibi mekanlarda konserler verdi ve İstanbul’un bağımsız canlı müziğine ev sahipliği yapan önemli mekanlarda konserler vermeye devam ediyor.
 
Yusuf Bahar: Erken yaşlarında birkaç amatör punk/grunge grubunda yer aldıktan sonra, son yıllarda kendi şarkılarını bestelemeye başladı ve BAHR'ı kurararak İstanbul bağımsız yerli sahnesinde yerini aldı.
 
Nihal Saruhanlı: BAHR'ın kuruluşundan beri grupta yer alıyor. BAHR'ın yanı sıra B.U. Brasil Trio, Ezgi Aktan, Entophonics gibi kişi ve gruplarla farklı projelerde de yer alıyor.
 
Burak Öztürkmen: 1998 - 2007 yılları arasında Ankara'da, Deli Gömleği adlı grupta bass gitaristi olarak yer aldı. Daha sonra İstanbul'a yerleşerek müziğe farklı cover gruplarıyla devam etti. Kurulduktan kısa bir süre sonra BAHR'a katıldı.
 
http://www.bahrtheband.com
 
Beyaz Hayvanlar
 
Hasan İnceler’in yıllardır odasında bestelediği ve internet üzerinden dünyaya duyurduğu şarkılar etrafında bir araya gelmiş; gitar ve vokalde Hasan İnceler, bas gitarda Ender Yıldızhan, geri vokaller ve klavyede Eda Gemici, elektro gitarda Erman Çağlar’dan ibaret olan İstanbul menşeili bir pop müzik grubudur.
 
http://soundcloud.com/beyaz-hayvanlar
 
20 TL.
Kredi kartı geçmemektedir.
18 yaş sınırı vardır
Konser ücretine herhangi bir promosyon dahil değildir.
Ayakta izleme düzeni vardır, salon 130 kişi kapasitelidir
Salonda vestiyer yoktur
Biletler etkinlik günü 20:00'den itibaren kargART girişinde