karga awdio
3

Robonima Label Night (Roof Penguin & Midvil & Nøkken)

01 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE 21:00

20.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

21.yüzyılda müzik üretiminin farklı disiplin ve ifadelerdeki sanat üretimleriyle bir bütün olduğunu düşünen,müzisyen,radyo programcısı,Dj ve görsel sanatçıları bir araya getiren Robonima 1 Haziran'da Roof Penguin & Midvil ve Nøkken ile KargART sahnesine konuk oluyor.

https://www.facebook.com/robonima/
https://soundcloud.com/robonimarecords
https://robonimarecords.bandcamp.com/
https://www.instagram.com/robonimarecords/

Roof Penguin

Roof Penguin 2014 yılında Doğan Öztürk, Özgür Anıl Demir, Efe Karahan üçlüsü tarafından kuruldu. Grup besteleri üzerine yoğunlaştı ve hızlı bir şekilde çeşitli türlerden esinli eserler ortaya çıkardı. 

https://www.facebook.com/roofpenguin/

Midvil

2014 yılında sesini çıkartmaya başlayan Midvil, Doğan ,Buğra ve Ahmet'in bir araya gelmesi ile son halini almış oldu. Çıktıkları yolculukları tonlarına yansıtarak, fizik ötesi dünyaya geçmeyi amaçlayan üçlü, Great Journey adlı EP’lerini evrene bırakmaya hazırlanıyor.

https://www.instagram.com/midvilband
https://soundcloud.com/midvilband

Nøkken

Nøkken bir müzik projesi değildir. Sanatı öldürerek çığır açmak veya doğu ile batı arasında köprü kurmak gibi ahmakça amaçlar gütmez. Kural tanımazlığını ispat etmek için ritmin karşısında aritmik, tonalin karşısında atonali seçmek zorunda olmadığının farkındadır. Tetiklenmek, odaklanmak ve güdülenmek için doğru zamanı, elektriklerin gelmesini yahut sinerjilerin uyuşmasını beklemez. Çünkü bu düşünsel ve yaratısal kıtlık çağında, ilham bekleyerek getirilecek bir şey olmadığı gibi lükstür, şımarıklıktır ya da kabızlığın diğer adıdır. Bu yüzden iyi müzik iddiası yoktur zira arayışı amaç edinmiştir. İşitsel evrimin güdük bıraktığı kulakların hapsolduğu duysal karanlık ortasında ışığı arayan, ararken kendilerinin ve birbirlerinin zihin haritalarına maruz kaldıkları için tatları hayli kaçan kimselerin projesi ve bir kuzeyli bataklık ecinnisinin ta kendidir Nøkken...

https://www.facebook.com/nokkenband
http://nokkenmusic.bandcamp.com/