karga awdio
3

BİLGİ Yeni Müzik Festivali 8: Şarkılar Bizden // canlıkarga

18 MAYIS 2017 PERŞEMBE 21:00
19 MAYIS 2017 CUMA 23:00

GİRİŞ ÜCRETSİZ

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

İstanbul Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümü tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenen BİLGİ Yeni Müzik Festivali, 18-19 Mayıs tarihlerinde çok özel bir konser serisiyle sona erecek.

Son yıllarda hızla müzikseverlerin ilgisini toplayan alternatif şarkı yazarları, Kargart’ta gerçekleştirilecek “Şarkılar Bizden” konserlerinde sahne alacaklar. Üstelik şarkılar gerçekten bizden, yani Bilgi Müzik’ten. Son dönemde bu alandaki çalışmalarıyla dikkat çekmiş ve yükselişteki isimlerin önemli bir kısmı BİLGİ Müzik Bölümü mezunlarından oluşuyor. İki gün sürecek konserlerde sahne alacak sanatçı ve gruplar; Barlas Tan Özemek, Loradeniz, Esra Arslan, Can Dedeoğlu ve Eve Dönüş Yok.

18 Mayıs’ta, BİLGİ Music Label Sanatçıları Eve Dönüş Yok, Esra Arslan ve Can Dedeoğlu'nun öncesinde, Başak Yavuz’un vermiş olduğu “Şarkı Yazımı” dersinin final konseri gerçekleşecek ve müzik severlerin önümüzdeki dönemde isimlerini duyurabilecek isimlerin yepyeni şarkılarını dinleme şansı olacak. 19 Mayıs’ta Barlas Tan Özemek ve Loradeniz Kargart sahnesini art arda tınılarıyla dolduracaklar.