karga awdio
3

Atay İlgün + Hiccup // kargART canlıkarga

12 MAYIS 2017 CUMA 22:00

20.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

Atay İlgün

An itibariyle istanbul’da ikamet eden, prodüktör, yayımcı ve dijital şairdir.

Londra ve ankara arasında geçen bir on yılın ardından, ashberry gibi solo, the hogweed and the aderyn ve asphodel gibi çeşitli işbirlikleri ve bazı diğer kimi saklı kimi bilinen mahlaslar ile oldukça geniş bir külliyata sahiptir.

2016 yılının nisan ayında arter tarafından vertigo (murat akagündüz) sergisi için sipariş edilen eser ile beraber ve sonrasında solo çalışmaları hız kazanmıştır. şu an ki çalışma alanı aesthetic animism altında devam ettiği ve halen evrilmekte olan eser; anima mundi gibi düşünce sistemleri aracılığı ile bizim doğa anlayışımız ve özün dijital gerçekliği/boyutu hakkında kendini canlı bir dijital şiir olarak var eden bir araştırmadır. rastgelelik ve üretimsel süreç her performansı farklı kılmakta, fiziksel bir olay olarak ses, metin ve ışık kullanılmaktadır. 

İşlerinin büyük bir çoğunluğu 2011 yılında gözde omay ile birlikte kurduklarıWounded Wolf Private-Press adlı yayın-evi/plak şirketinden yayınlanmaktadır.

HICCUP

HICCUP is an out loud reaction, experimenting on synthesized electronic sound and natural acoustic sound by blending them in a pleasant manner. Though HICCUP began performing in early 2015, its members have a long musical history together. HICCUP members Mert and Mustafa first began working on an instrumental rock project in 2010 with four others. After some time, Mustafa and Mert moved on to making electronic music, becoming HICCUP officially.
Although their dislike of genres makes it hard to place their music in one genre, HICCUP produces a kind of electronic dance music with an experimental approach. HICCUP resides in Istanbul and has been playing live performances and dj sets in various top-line clubs and scenes for 2 years now. 
//
HICCUP yüksek sesli bir reaksiyondur, yapay elektronik sesler ile doğal akustik sesleri birbirine karıştırma deneyleri yapar. 2015’in başlarında sahne almaya başlayan HICCUP, 2010’dan bu yana uzanan bir müzikal geçmişle yolları kesişen iki müzisyen, Mert ve Mustafa’dan oluşmaktadır. Müzikal tarzlarını bir janra ile tanımlamak zor olsa da, HICCUP deneysel bir yaklaşımla elektronik dans müziği icra etmektedir. İstanbul’da ikamet eden duo 2 yıldır çeşitli mekan ve sahnelerde dj set ve canlı performanslar vermektedir.

20 TL.
Kredi kartı geçmemektedir.
18 yaş sınırı vardır
Konser ücretine herhangi bir promosyon dahil değildir.
Ayakta izleme düzeni vardır, salon 130 kişi kapasitelidir
Salonda vestiyer yoktur
Biletler konser günü saat 20:00'da karga girişte satışa çıkar.