karga awdio
3

Tantana Records Label Night: Yıldıztozu & Eskiz

25 MART 2017 CUMARTESİ 22:00

25.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

eskiz
Eskiz, son dönemin ruh halini rock’n roll eşliğinde anlattığı yeni albümü “Beterin Beteri Var”ı kendi sahasında, Kadıköy’de kutluyor.

Bilenler bilir, Erkin Koray’la Pete Townshend’i rakı masasına oturtan, psychedelia’yı garage’a harman eden üçlü, gitar ve vokalde Deniz Ağan, davulda Uygar Çetiner ve bas gitarda Can Tunaboylu’dan oluşuyor. 2010’da Roxy Müzik Günleri’nde birinci oldular, 2014’te ilk uzunçaları “Kimsenin Ruhu Duymaz”ı, 2015’te “yılın en iyileri” arasında sayılan “Türkçe Sözlü Ağır Müzik” kısaçalarını yayınladılar. 2016 biterken dijital aleme sıkışmasına razı gelemedikleri parçalarına üç yeni eser ekleyip “Sallan Yuvarlan” derlemesini plak formatında hayata geçirdiler. Durmadılar, durdurulamadılar. Şimdi birbirinden sıkı, taptaze 10 parça ile ikinci uzunçalarları “Beterin Beteri Var” geldi. Hem de ne geliş ! Rock’n roll dolu bir gece garanti!


Yıldıztozu
Yabancı değil, bizim mahallenin çocukları. Ati, Tan, Bulut ve Murat’tan müteşekkil Yıldıztozu kah güldüren, kah hüzünlendiren yaratıcı şarkı sözleri, coşturan sahne performanslarıyla karşısında toplanan güruha hiç acımıyor. İlk teklileri “Sevgilinden Ayrıl” ile epey ses getirdiler. Siz bu satıları okurken romantik eserleri “Rüya Şehri” yayınlanmış olabilir. Teker teker, ama sağlam basarak tırmanıyorlar. Sahnede çok eğleniyorlar, izleyenler de nasipleniyor elbet! Kaçmaz. 

https://www.tantana.rocks/

25 TL.
Kredi kartı geçmemektedir.
18 yaş sınırı vardır
Konser ücretine herhangi bir promosyon dahil değildir.
Ayakta izleme düzeni vardır, salon 130 kişi kapasitelidir
Salonda vestiyer yoktur
Biletler konser günü saat 20:00'da karga girişte satışa çıkar.