karga awdio
2

Take Me Up The Bosphorus: Phil Nichol // kargART sahne

TİYATRO

30 KASIM 2016 ÇARŞAMBA 21:00

25.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

Karga 30 Kasim Çarşamba akşamı Take Me Up The Bosphorus İngilizce komedi ekibinin etkinliğine ev sahipliği yapacak.
 
Şov’un sunuculuğunu ekibin kurucusu Aslı Akbay üstlenecek ve İstanbul’da farklı mekanlarda İngilizce Stand-Up komedi yaptığı ekibi ile birlikte 2 perdeden oluşan şov’a komedyen Phil Nichol konuk olacak.
 
Kendine özgü Stand-up komedi tarzı ile İngiltere’de ün kazanarak sadık bir izleyici kitlesi oluşturan Phil Nichol bir çok dalda ödül kazanmış bir komedyen, oyuncu, yapımcı, sunucu, yazar ve müzisyen. Yeteneklerinin sonu olmayan özel bir sanatçı.
 
Phil sınırları zorlayan, yaratıcı, inovasyon ve vizyon ile ilerleyen bir komedyen. Phil’in şovları istisnasız enerji dolu ve heyecan verici. Stand up komedi ve doğaçlama yeteneğinin eşi benzerine rastlamak mümkün değil. Haylaz, eğlenceli ve absürd komedi tarzı ile sahneye her zaman yeni bir şeyler katma çabası Phil’i diger
komedyenlerden ayıran özelliktir.
 
ENGLISH:
 
Karga is proud to present an evening of English Stand-up comedy with the Take Me Up The Bosphorus on Wednesday 30 th November 2016.
 
The show will be hosted by Asli Akbay, supported by the Take Me Up The Bosphorus comedy team and headlined by Comedian Phil Nichol.
 
Phil Nichol is a truly unique performer. An, award winning comedian, acclaimed actor, producer, presenter, writer and musician there is no end to his talent. Phil is an energetic and exciting performer with an unquenchable thirst to break boundaries and innovate with his work. His skill as an improviser whether it be musical, comedy or straight is unparalled. With a surreal edge to some of his mischievous rantings Nichol always brings something new to the stage, his keen sense of fun and eye for the shocking and absurd has cemented his position as one of the best comedians around today.
 
Biletler: 25 TL, Ogrenci 20 TL
Kredi kartı geçmemektedir.
18 yaş sınırı vardır
Salon 45 kişi kapasitelidir
Salonda vestiyer yoktur
Biletler etkinlik günü saat 20:00'da kargART girişte satışa çıkar.
 
Tickets: 25 TL, Students 20 TL
No credit cards accepted
The event is 18+
Capacity is 45
There is no cloakroom
Tickets will be on sale at kargART on the day of the event