karga awdio
2

Zeckenkommando vs. Cthulhu // kargART gösterim

FİLM GÖSTERİMİ

23 EKİM 2016 PAZAR 20:00

GİRİŞ ÜCRETSİZ

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

23 Ekim Pazar 2016 20:00
Zeckenkommando vs. Cthulhu // kargART gösterim
 
Pop kültür referansları ve fantazi serüveniyle çılgın bir “found-footage-punkrock” komedisi. 
 
Zeckenkommando, kasaba kökenli başarısız bir punk grubu ve yeni müzik gruplarının çoğu gibi bir YouTube kanalından kendini tanıtmaya çalışıyor. Grup üyeleri Kalle, Xena, Titus ve Flash 
20'li yaşlarında ve stüdyoda birlikte müzik yapmadıkları zamanlarda ne yapacaklarını pek bilmiyorlar. Prova stüdyolarının acımasız bir yatırımcıya satılacağı duyulunca her şey daha 
beter oluyor! Stüdyonun satılmasını önlemek ve yatırımcının asıl amacını ortaya çıkarmak isteyen Zeckenkommando üyeleri, araştırmaları sonucunda akıl almaz gerçeği öğreniyor: 
Yatırımcı, belediye başkanı ve yerel gazetenin yazı işleri müdürüyle birlikte Cthulhu canavarını çağırıp dünyayı ele geçirmek istiyor! Bakalım Zeckenkommando, dünyayı kurtarmayı 
başaracak mı?
 
Zeckenkommando vs. Cthulhu-Lars Kokemüller-2015–88 dk.– Almanca - Türkçe Altyazılı
 
9 yaşında yaptığı ilk filmiyle ödül kazanan Lars Kokemüller, Almanya'nın liman şehri Hamburg'un bağımsız film çevrelerinde son 3 senede tuhaf ve değişik filmleri ile özel bir yer edindi.
 
Lars, 2011 senesinde 20 yaşında Hamburg'un tiyatro okulundan mezun olduktan sonra tiyatrolarda oynayarak oyunculuk kariyerine başladı. 2012'de uluslararası Avustralya dizisi 'In Your Dreams'de iki sene boyunca başrol oynadı. Bundan sonra oyunculuğa ara vererek bütün enerjisini yönetmenlik kariyerini geliştirmeye adadı. 
 
Böylece daha öğrenciyken kısa filmler yaparak kurduğu film şirketi 'Radikal & Arrogant' ile bütçesiz uzun metrajlı filmler çekmeye başladı ve kendi filmlerinde roller alarak oyunculuk tutkusuna da devam etti. 
 
Lars'ın filmleri, sinema yapmak için para yerine yaratıcılık ve tutkuya ihtiyaç olduğunun kanıtıdır. Lars, 2011-12 arası 3 kısa film yaptıktan sonra 2013'ten bugüne kadar 3 sene içinde 7 uzun metrajlı film yaptı ve şu anda 25 yaşında ilk bütçeli film projesinde çalışıyor.
 
Ücretsiz
18 yaş sınırı vardır
Salon 45 kişi kapasitelidir
Salonda vestiyer yoktur
Biletler etkinlik günü saat 20:00'da kargART girişte satışa çıkar.