karga awdio
2

Take Me Up The Boshphorus // Stand-Up Show in English

TİYATRO

19 EKİM 2016 ÇARŞAMBA 21:30

20.00 TL

Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No: 16 34710 Kadıköy İSTANBUL Telefon 0216 449 17 25 – 26 E-Mail info@kargabar.org
info@kargart.net
info@kargamecmua.org

kargART 19 Ekim Çarşamba akşamı Take Me Up The Bosphorus İngilizce komedi ekibinin etkinliğine ev sahipliği yapacak.

Şov’un sunuculuğunu ekibin kurucusu Aslı Akbay üstlenecek ve İstanbul’da farklı mekanlarda İngilizce Stand-Up komedi yaptığı ekibi ile birlikte 2 perdeden oluşan şov’a komedyen Naz Osmanoğlu konuk olacak. 

Türk ve İngiliz kökenli Naz Osmanoğlu sonunda stand-up komedi yapmak için daha önce aslında hiç gitmediği anavatanına dönüyor. Naz tanınmış skeç grubu WitTank'in en güçlü sesli üyesi olarak tanınıyor. Naz İngilterede BBC3 de gösterilen ‘Live at the Electric’, ITV’de ‘Plebs’, UKTV’de Bull ve Comedy Central 'da Drunk History TV programlarında rol almıştır. Ayrıca kendi yazıp oynadığı Flat TV isimli televizyon sitcomu BBC de yayınlanmıştır.

Sert karakterli Türk babası hakkındaki anıları, Osmanlı İmparatorluğu ile enteresan ilişkisi ve yaşadığı kimlik karmaşası hakkındaki hikayeleri ile karşınızda olacağına dair son derece heyecanlı.

‘Kovalar dolusu zeka ve cazibe’ (The Daily Telegraph)

‘Son derece çekici’ (The Guardian)

‘Süratli ve ultra-özgüvenli geçen bir saat komedi’ (Short List)

‘Bol ilhamlı orjinal materyal, yıldız potansiyeli ve keskin bir espiri duygusu ile kuşanmış ödünsüz bir Türk kumandan’ (Metro)

‘Naz sağlam gösterisi ile yüksek performanslı bir komedi makinesi’ (The Sun)


ENGLISH:

Karga is proud to present an evening of English Stand-up comedy with the Take Me Up The Bosphorus on Wednesday 18th October 2016.

The show will be hosted by Asli Akbay, supported by the Take Me Up The Bosphorus comedy team and headlined by Comedian Naz Osmanoglu.

Anglo-Turkish stand-up comedian, Naz Osmanoglu returns home to Istanbul (even though he's never been there before...) to finally do some comedy in the heartland. Naz is a known for being the loudest member of renowned sketch group WitTank and has starred in English TV programmes such as BBC3's 'Live at the Electric', Plebs (ITV2), Bull (UKTV), 'Drunk History' as well as his own BBC sitcom 'Flat TV'. 

Armed with stories about his angry Turkish father, his strange connection with the Ottoman Empire and his own confused ideas of identity, Naz is very excited about finally coming home. 

'Buckets of wit and charm' (The Daily Telegraph). 

'Particularly magnetic' (The Guardian). 

'A blistering hour of ultra-confident comedy' (ShortList). 

'An uncompromising Turkish warlord… armed with inspired original material, a sharp sense of humour and star potential' (Metro). 

‘Naz is a hard gigging, high performance comedy machine’ (The Sun)

20 TL.
Kredi kartı geçmemektedir.
18 yaş sınırı vardır
Konser ücretine herhangi bir promosyon dahil değildir.
Salon 45 kişi kapasitelidir
Salonda vestiyer yoktur
Biletler etkinlik günü saat 20:00'da kargART girişte satışa çıkar.